Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga

II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga
II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga

demo gryrozmiar pliku: 113,1 MB

Pilot Down to rozbudowana gra akcji z elementami role-playing, w której znajdziemy również elementy skradanki. Wydarzenia przedstawione w tym tytule rozgrywają się w czasach Drugiej Wojny Światowej. Wcielamy się w rolę amerykańskiego pilota,...

II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga - poradnik do gry

poradnik do gry7 listopada 2005

Poradnik do gry Pilot Down: Behind Enemy Line zawiera obszerną solucję wraz z informacjami na temat sekretów i wszystkich misji pobocznych, a także wyczerpujący opis interfejsu gry, dostępnego wyposażenia oraz broni.

II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga - recenzja gry
II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga - recenzja gry

recenzja gry3 października 2005

Światowa premiera 9 września 2005. Interesująco zapowiadająca się gra, przywodząca na myśl wspomnienia z Prisoner of War i The Great Escape. Czy jednak sama rozgrywka szanuje miłe wspomnienia?

Poradnik: Pilot Down: Behind Enemy Line

wiadomość20 października 2005

Poradnik do gry „Pilot Down: Behind Enemy Line” zawiera obszerną solucję wraz z informacjami na temat sekretów i wszystkich misji pobocznych, a także wyczerpujący opis interfejsu gry, dostępnego wyposażenia oraz broni.

Demo Pilot Down: Behind Enemy Lines już dostępne
Demo Pilot Down: Behind Enemy Lines już dostępne

wiadomość14 sierpnia 2005

Dziś dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry Pilot Down: Behind Enemy Lines. Aktualnie jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji, które oferuje pierwszą misję. Można je pobrać z tej strony, a jego rozmiar wynosi 110 MB.

Zajrzyj na oficjalną stronę Pilot Down
Zajrzyj na oficjalną stronę Pilot Down

wiadomość5 sierpnia 2005

Informacje o fabule, cechy charakterystyczne, newsy, opisy postaci, dział download (z tapetami i trailerem), screenshoty i możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży – oto spis tego, co oferuje Wam uruchomiona właśnie oficjalna witryna internetowa zbliżającej się wielkimi krokami produkcji, pt. Pilot Down: Behind Enemy Lines.

PC
PS2
XBOX
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz