Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat II Wojna Światowa: Pilot Down - Na Tyłach Wroga

Poradnik: Pilot Down: Behind Enemy Line

Redakcja GRYOnline.pl, 20 października 2005, 21:14

Poradnik do gry „Pilot Down: Behind Enemy Line” zawiera obszerną solucję wraz z informacjami na temat sekretów i wszystkich misji pobocznych, a także wyczerpujący opis interfejsu gry, dostępnego wyposażenia oraz broni.

Demo Pilot Down: Behind Enemy Lines już dostępne

Krooliq, 14 sierpnia 2005, 10:49

Dziś dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry Pilot Down: Behind Enemy Lines. Aktualnie jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji, które oferuje pierwszą misję. Można je pobrać z tej strony, a jego rozmiar wynosi 110 MB.

Zajrzyj na oficjalną stronę Pilot Down

Kamen, 5 sierpnia 2005, 11:32

Informacje o fabule, cechy charakterystyczne, newsy, opisy postaci, dział download (z tapetami i trailerem), screenshoty i możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży – oto spis tego, co oferuje Wam uruchomiona właśnie oficjalna witryna internetowa zbliżającej się wielkimi krokami produkcji, pt. Pilot Down: Behind Enemy Lines.

Koniec lata z Pilot Down: Behind Enemy Lines

eLKaeR, 1 lipca 2005, 07:07

Zestrzeleni piloci kojarzą się widzom seriali telewizyjnych ze słynną dwójką angielskich lotników z ‘Allo ‘Allo! - klasyki wśród sitcomów (komedii sytuacyjnych). Na pewno bardziej zaradny od owego groteskowego duetu okaże się bohater gry Pilot Down: Behind Enemy Lines, który zostanie zmuszony do wydostania się z wrażego terenu. Przygodę rozpoczniemy jednak później, niż zakładali developerzy.

Pilot Down – zestrzelony, ale wciąż żywy

Kull, 14 stycznia 2005, 12:52

Po trzech latach prac nad grą pt. „Pilot Down: Behind Enemy Lines”, Oxygen Interactive został oficjalnym wydawcą tego tytułu w Europie i ogłosił datę jego premiery na maj 2005. To świetna wiadomość, gdyż Pilot Down zapowiada się bardzo ciekawie jako rozbudowana gra akcji z elementami RPG i skradanki, oraz specyficzną, komiksową szatą graficzną.