Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Yoshi's Woolly World

Yoshi's Wooly World – zapowiedziano nową platformówkę na Wii U
Yoshi's Wooly World – zapowiedziano nową platformówkę na Wii U

wiadomość10 czerwca 2014

W czasie wirtualnego eventu Nintendo zapowiedziano grę Yoshi's Wooly World. To oryginalna platformówka, której bohaterem jest Yoshi, jedna z najbardziej znanych maskotek japońskiego koncernu. Tytuł przeniesie graczy do świata stworzonego w całości z włóczki i będzie wspierał kooperacyjną zabawę dla dwóch osób.

WiiU
3DS
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.11.2014 19:39
milker998
18
Chorąży
10

Ahh, dobrze, że kupuję Wii U, rok 2015 będzie bardzo owocnym rokiem :P

26.06.2015 13:52
1
odpowiedz
zanonimizowany508803
74
Konsul
10

Dziś przyszło w pre orderze i nie żałuje zakupu. Rewelacyjna platformowka

13.10.2016 07:29
BrakDaFunk
😃
odpowiedz
BrakDaFunk
1
Junior

Po ograniu Super Mario 3D World postanowiłem sprawdzić Yoshi's Wolly Wolrd. Gra jest na bardzo wysokim poziomie we wszystkich elementach (jak zresztą większość tytułów wydawanych przez N). Grę oceniam na 8.5/10. Punkty odjąłem za spadki płynności w grze (miejscami potrafi zmniejszyć się na chwilę FPS [np poziom, gdzie jedzie się motorem lub przejścia 3D pomiędzy jedną, a drugą stroną poziomu], co w przypadku Nintendo jest wielkim zaskoczeniem - może będzie aktualizacja, która to poprawi?).
W grze można włączyć łatwiejszy tryb, co w przypadku młodych graczy jest pomocne - ja gram z córką i dzięki łatwiejszej opcji rozgrywki bawimy się świetnie oboje.

Jeśli ktoś będzie stał przed wyborem: Yoshi's Wolly World vs Super Mario 3D World to polecam Mario, który w moim odczuciu daje większą frajdę z gry i mam wrażenie, że jest bardziej zróżnicowany i dopracowany. Pomimo takiego stwierdzenia uważam Yoshi's za grę wartą wydania pieniędzy.