Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
The Legend of Candlewind: Nights & Candles Game Box

The Legend of Candlewind: Nights & Candles

Gra RPG UIG Entertainment

Data premiery gry: 12 lutego 2015

Klasyczny dungeon crawler z widokiem FPP. The Legend of Candlewind: Nights & Candles zabiera nas do świata fantasy opanowanego przez siły zła. Jedyną nadzieją mieszkańców jest grupa bohaterów, która wyrusza w niebezpieczną podróż z misją odnalezienia starożytnego artefaktu. Wymaga to od nich przedarcia się do najniższego poziomu wypełnionych potworami i pułapkami lochów, znajdujących wewnątrz skutych lodem gór. The Legend of Candlewind: Nights & Candles pozwala graczom objąć kontrolę nad wspomnianą drużyną śmiałków. Wraz z nimi eksplorujemy podziemia, walczymy z potworami, gromadzimy skarby i unikamy pułapek. Wraz z odnoszonymi sukcesami bohaterowie zdobywają nowe umiejętności i rozwijają statystyki. Walka rozgrywana jest w czasie rzeczywistym, a akcja ukazana została z perspektywy pierwszej osoby. Pod względem oprawy wizualnej gra naśladuje klasycznych przedstawicieli gatunku – choć lokacje są w pełni trójwymiarowe, poruszanie się po nich odbywa się w sposób skokowy, a kamerę możemy obracać jedynie o 90 stopni.

Więcej informacji o: The Legend of Candlewind: Nights & Candlesrpgdungeon-crawlerfantasyFPPklasyczne RPG .

Zapowiedziano oldskulowe cRPG Nights & Candles
Zapowiedziano oldskulowe cRPG Nights & Candles

wiadomość9 marca 2013

Znana dotychczas z niszowych symulatorów firma UIGEntertainment rozszerza swoją działalność na gry RPG. Wydawca ogłosił utworzenie nowego oddziału, pod którego szyldem ukaże się zapowiedziany właśnie dungeon crawler Nights & Candles.

The Legend of Candlewind: Nights & Candles - screen - 2013-03-12 - 257621 The Legend of Candlewind: Nights & Candles - screen - 2013-03-12 - 257620 The Legend of Candlewind: Nights & Candles - screen - 2013-03-12 - 257619

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.07.2014 13:05
ashanazai
44
Pretorianin

miał ten dungeon wyjść w 2013 roku na jesień, teraz już jest termin na 2014 jesień - oby wyszedł bo zapowiada się ciekawie.

14.04.2015 19:20
odpowiedz
drenz
51
Generał

Gra już wyszła i została zjechana z błotem. Na STEAMie jest chyba tylko jedna pozytywna recenzja na kilkadziesiąt. W innych serwisach gra też zbiera oceny na poziomie 2/10. Graficznie jakoś sie jeszcze prezentowała, ale podobno nawet za darmo jje nie polecają (niektórzy nieźle za ten koszmarek zapłacili).