Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Towns

Towns - Containers Capacity v.1.0
Towns - Containers Capacity v.1.0

modrozmiar pliku: 4 KB

Containers Capacity to modyfikacja do Towns, której autorem jest Despy.

Towns – wstrzymano dalsze prace nad jedną z pierwszych gier zaakceptowanych na Steam Greenlight
Towns – wstrzymano dalsze prace nad jedną z pierwszych gier zaakceptowanych na Steam Greenlight

wiadomość8 maja 2014

Twórcy Towns poinformowali, że prace nad grą zostały wstrzymane. Mimo dużego wsparcia ze strony graczy i finansowania przez nich produkcji, tytuł został najwyraźniej pokonany przez niewystarczające fundusze.

Gry które obiecano naprawić, ale słowa nie dotrzymano
Gry które obiecano naprawić, ale słowa nie dotrzymano

artykuł23 lipca 2021

Czy deweloperzy zawsze dotrzymują słowa? Oczywiście, że nie! Zdarza się, że twórcy obiecują długotrwałe wsparcie i poprawę premierowych błędów, a zamiast tego porzucają swoje wadliwe dzieła.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.11.2012 07:32
zanonimizowany807234
65
Generał

Powiem wam że z ciekawości nabyłem egzemplarz na Steamie. Zawsze lobię gry tego typu i przyznam że ten tytuł jest naprawdę ciekawy. Na początek troszkę trudno ogarnąć co, jak i do czego, ale polecam każdemu. Grafika nie gra tu żadnej roli. Trzeba pomóc ludziom z wioski przeżyć i tyle. Mamy wolną rękę tak więc Na pewno każdy spędzi miło kilkadziesiąt jak nie i setki godzin.

14.11.2012 22:50
-Likat-
odpowiedz
-Likat-
8
Chorąży

Trochę to przypomina Dungeon Village od Kariosfot na urządzenia mobilne :)

15.11.2012 11:29
-Likat-
odpowiedz
-Likat-
8
Chorąży

Kairosoftu* przepraszam za błąd :)

19.11.2012 17:18
👎
odpowiedz
Bl4st3R
26
Chorąży

gra ma 3 poważne błędy:

1. Nasze "ludziki" w pewnym momencie zaczynają się zacinać (kiedy mamy beczki do przechowywania itemów) ludziki stoją nad nimi z komendą "move" i nic nie robią raz przez około 30 sekund a raz do czasu aż "zgłodnieją" co prowadzi do kompletnego "nieróbstwa" przez co nie nadążamy wytwarzać potrzebnej żywności. Wszystkie nasze ludziki umierają z głodu ;) I to głównie sprawia że ta gra jest całkowicie nie grywalna. Bug jest już prawie od 2-3 miesięcy i nic z tym nie robią.

2. W grze są poziomy wysokości, możemy robić wysokie budynki czy wieże. Jak i również kopalnie głębokie na np 10 poziomów w dół. I kolejny ważny problem tej gry polega na tym że nasze ludziki mają odpowiednią ilość pkt odpowiedzialnych za sen. Tzn weźmy sobie np ludzika o nazwie Jan Kowalski ma 1200 pkt i jeżeli skończą się mu te pkt to idzie spać. W czasie snu zregenerują mu się te pkt. Wszystko wygląda ok. Ale kiedy wykopiemy sobie kopalnie do 10 poziomu i nasze prace nad wydobywaniem jakiegoś surowca będą na drugim końcu mapy. To nasz ludzik zanim ze swojej sypialni (po tym jak wstanie) zejdzie 10 poziomów po schodach lub drabinie i przejdzie na drugi koniec mapy to zdąży wykopać 1 klocek np żelaza po czym zacznie wracać do góry bo zachce mu się spać. Istnieje też duża szansa że podczas powrotu na powierzchnie wykituje nam z głodu....

3. Ludzikami w ogóle nie można sterować manualnie. Co prawda jest możliwość stworzenia pktów po których mają się poruszać ale to nie zalicza się do sterowania "manualnego"

09.02.2014 08:41
Zgrywus1
odpowiedz
Zgrywus1
21
Czarownik z Torunia

Grafika wzięta żywcem z pierwszego THE SIMS