Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Dragon Age II: Książę na wygnaniu

Dragon Age II – ujawniono listę osiągnięć w DLC Legacy

wiadomość26 czerwca 2011

Serwis Xbox360Achievements zaktualizował listę osiągnięć w grze Dragon Age II o te, jakie najprawdopodobniej znajdą się w dodatku DLC Legacy, który oficjalnie zaprezentowany zostanie dopiero w przyszłym miesiącu. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, gracze mogą szykować się na wyprawę w góry Vimmark.

Dragon Age II – patch i kolejne DLC w produkcji

wiadomość12 marca 2011

Wczoraj w europejskich sklepach ruszyła sprzedaż gry Dragon Age II. Niestety, dzieło studia BioWare nie jest wolne od błędów. Deweloper zapowiedział, że niezbędne łatki ukażą się w najszybszym możliwym terminie. Równolegle trwają prace nad kolejnymi, niezapowiedzianymi jeszcze dodatkami typu DLC, które mają skupić się na wątkach związanych m.in. z postacią głównego bohatera.

Pierwszy zwiastun miniserialu Dragon Age: Redemption

wiadomość17 lutego 2011

Wczoraj informowaliśmy Was o nowym miniserialu internetowym bazującym na uniwersum Dragon Age. Jego autorką jest Felicia Day, scenarzystka i aktorka znana z dobrze przyjętego The Guild. Tymczasem w Sieci wylądował pierwszy zwiastun prezentujący nadchodzący projekt.

10 rzeczy, które powinny trafić do Dragon Age III: Inquistion
10 rzeczy, które powinny trafić do Dragon Age III: Inquistion

artykuł25 października 2012

Do premiery gry Dragon Age III pozostało wystarczająco dużo czasu, by jej twórcy zdążyli wdrożyć do swojego dzieła mnóstwo pomysłów, również tych podsuniętych przez fanów. Oto nasze propozycje.

X360
PS3
PC
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz