Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Panzer Tactics DS

Znamy datę wydania Panzer Tactics DS
Znamy datę wydania Panzer Tactics DS

wiadomość31 października 2007

Fani strategii turowych posiadający DS-a nie są rozpieszczani. Tym bardziej powinna zainteresować ich ta wiadomość – firma Conspiracy Entertainment potwierdziła wreszcie datę premiery Panzer Tactics DS.

10tacle pokaże na Games Convention sześć premierowych tytułów
10tacle pokaże na Games Convention sześć premierowych tytułów

wiadomość1 sierpnia 2007

Jeden z zarzutów, jakie dziennikarze stawiali organizatorom E3 Media & Business Summit, stanowił fakt, że zaprezentowane na wymienionej imprezie tytuły znane były szerokiej publiczności już od wielu miesięcy. Taki stan rzeczy nie grozi niemieckim targom Games Convention, przynajmniej ze strony wydawcy 10tacle Studios, który zamierza pokazać światu oficjalnie sześć premierowych produktów.

Panzer Tactics DS dostępny także na telefonie komórkowym

wiadomość1 marca 2007

HandyGames, znany developer gier na telefony przenośne, dogadał się z 10tacle Studios w sprawie konwersji i wydania gry Panzer Tactics DS na komórki. Komórkowa wersja gry ma ukazać się w kwietniu 2007 i ma być dostępna dla użytkowników na całym świecie.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2012 15:49
PurreMage
PurreMage
5
Legionista

Kawal niezlej wojennej turowki na poczciwego DSa. Praktycznie jest to remake pierwszego Panzer Generala, z elementami charakterystycznymi dla serii Advance Wars. Fajerwerkow nie ma, ale gra sie zupelnie porzadnie.

09.09.2015 11:08
odpowiedz
dziobanes
3
Junior

Gdyby ktoś jakimś cudem był w posiadaniu tej gry i chciał odsprzedać bądź się wymienić , proszę o kontakt :)