Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Panzer Tactics DS

Znamy datę wydania Panzer Tactics DS

Misiek, 31 października 2007, 11:07

Fani strategii turowych posiadający DS-a nie są rozpieszczani. Tym bardziej powinna zainteresować ich ta wiadomość – firma Conspiracy Entertainment potwierdziła wreszcie datę premiery Panzer Tactics DS.

10tacle pokaże na Games Convention sześć premierowych tytułów

Vercetti, 1 sierpnia 2007, 20:45

Jeden z zarzutów, jakie dziennikarze stawiali organizatorom E3 Media & Business Summit, stanowił fakt, że zaprezentowane na wymienionej imprezie tytuły znane były szerokiej publiczności już od wielu miesięcy. Taki stan rzeczy nie grozi niemieckim targom Games Convention, przynajmniej ze strony wydawcy 10tacle Studios, który zamierza pokazać światu oficjalnie sześć premierowych produktów.

Panzer Tactics DS dostępny także na telefonie komórkowym

Sargeras, 1 marca 2007, 12:40

HandyGames, znany developer gier na telefony przenośne, dogadał się z 10tacle Studios w sprawie konwersji i wydania gry Panzer Tactics DS na komórki. Komórkowa wersja gry ma ukazać się w kwietniu 2007 i ma być dostępna dla użytkowników na całym świecie.

CDV sprzedaje swoje marki

Elrond, 23 sierpnia 2006, 11:53

Niepokojące wieści napływają z niemieckiego oddziału firmy CDV. Niedługo po odejściu Christopha Syringa, który pełnił w niej funkcję dyrektora naczelnego, niemiecki wydawca i deweloper pozbył się kilku nowo tworzonych tytułów. I tak licencje na War Front: Turning Point, Panzer Tactics oraz Jack Keane trafiły do nowego gracza w branży, GDD Games Development.

Panzer Tactics DS zmierza na najnowszą przenośną konsolę Nintendo

Jiker, 10 maja 2006, 20:50

Firma CDV Software Entertainment zdecydowała się na przekazanie pierwszych oficjalnych informacji na temat gry Panzer Tactics DS. Kolejny tytuł aspirujący do miana bardzo dobrej pozycji strategiczno-taktycznej wydany zostanie na przenośną konsolę Nintendo DS.

Bitwy pancerne z okresu II Wojny Światowej na dwóch ekranach konsoli DS

eLKaeR, 30 kwietnia 2006, 11:23

Ujawniając przed dwoma dniami listę gier, które zaprezentuje korporacja CDV Software Entertainment na zbliżających się targach E3 2006, wspomnieliśmy krótko o pozycji, zadedykowanej kieszonkowej konsoli Nintendo DS i noszącej tytuł Panzer Tactics DS. Teraz chcielibyśmy nieco dokładniej napisać o tym produkcie, osadzonym w realiach II Wojny Światowej.