Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Gemini Wars

Wieści ze świata (Gemini Wars, Eden Games, Activision, Infinity Ward) 15/5/12
Wieści ze świata (Gemini Wars, Eden Games, Activision, Infinity Ward) 15/5/12

wiadomość15 maja 2012

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o statusie gold gry strategicznej Gemini Wars, sporze sądowym pomiędzy Activision a Infinity Ward, a także nieprawdziwych informacjach o zamknięciu studia Eden Games.

Zapowiedziano kosmicznego RTS-a Gemini Wars
Zapowiedziano kosmicznego RTS-a Gemini Wars

wiadomość5 stycznia 2011

Mamy dobre wieści dla miłośników kosmicznych strategii. Studio Camel 101 właśnie ujawniło swój najnowszy projekt, którym okazała się gra RTS zatytułowana Gemini Wars.

Gemini Wars - v.1.2.1 - v1.2.2
Gemini Wars - v.1.2.1 - v1.2.2

patchrozmiar pliku: 1343,5 MB

Wersja: v.1.2.1 - v1.2.2 Patch do gry Gemini Wars poniżej anglojęzyczny opis aktualizacji:

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.05.2012 21:13
abesnai
😊
abesnai
61
?

Obczaiłem gameplay na kanale Angry Joe. Całkiem nieźle się gierka prezentuje jak na space rts'a przystało. Angry wypowiadał się w superlatywach, więc i ja będę miał ten tytuł na uwadze. W zasadzie to czekałem na taką pozycję, coś na wzór Nexusa, bądź starszego Homeworld, gdzie większą wagę przywiązano do dynamiki rozgrywki, toczenia potyczek oraz efektywnej produkcji jednostek w tym celu. Byleby nie kolejny space sim bądź rts z "masakrycznie" rozbudowaną ekonomią, ponieważ za "flaki z olejem" serdecznie dziękuję ;)

01.06.2012 14:51
odpowiedz
zanonimizowany380842
107
Legend

Endless Space zdecydowanie lepiej się prezentuje :)

30.07.2012 20:46
odpowiedz
LCFR
1
Junior

Wygląda ciekawie, chociaż nie mam pojęcia ile wspólnego ma z strategiami recenzent.
Zdanie " Ciekawą nowością jest możliwość abordażu w przestrzeni kosmicznej z wykorzystaniem oddziałów specjalnych." jest delikatnie mówiąc przykładem skrajnej niekompetencji LUB nieznajomości tematu. Dlaczego już wyjaśniam :
- Abordaż - widoczny w między innymi Homeworld
- Przejmowanie jednostek za pomocą jednostek specjalnych - ze starych gier [kolejność chronologiczna, od najmłodszej] : Starcraft, Total Annihilation, Dune II.
Jako że Dune II jest uznawane za pierwszą prawdziwą strategię RTS, można uznać że coś co wychwalane jest tutaj jako 'nowość' [abordaż lub dokładniej - przejmowanie jednostek za pomocą jednostek specjalnych] jest stare jak same gry strategiczne.