Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Gemini Wars

To strona z ocenami gry Gemini Wars. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
27.05.2012 21:13
😊
abesnai
36
Pretorianin

Obczaiłem gameplay na kanale Angry Joe. Całkiem nieźle się gierka prezentuje jak na space rts'a przystało. Angry wypowiadał się w superlatywach, więc i ja będę miał ten tytuł na uwadze. W zasadzie to czekałem na taką pozycję, coś na wzór Nexusa, bądź starszego Homeworld, gdzie większą wagę przywiązano do dynamiki rozgrywki, toczenia potyczek oraz efektywnej produkcji jednostek w tym celu. Byleby nie kolejny space sim bądź rts z "masakrycznie" rozbudowaną ekonomią, ponieważ za "flaki z olejem" serdecznie dziękuję ;)

01.06.2012 14:51
odpowiedz
zanonimizowany380842
107
Legend

Endless Space zdecydowanie lepiej się prezentuje :)

30.07.2012 20:46
odpowiedz
LCFR
1
Junior

Wygląda ciekawie, chociaż nie mam pojęcia ile wspólnego ma z strategiami recenzent.
Zdanie " Ciekawą nowością jest możliwość abordażu w przestrzeni kosmicznej z wykorzystaniem oddziałów specjalnych." jest delikatnie mówiąc przykładem skrajnej niekompetencji LUB nieznajomości tematu. Dlaczego już wyjaśniam :
- Abordaż - widoczny w między innymi Homeworld
- Przejmowanie jednostek za pomocą jednostek specjalnych - ze starych gier [kolejność chronologiczna, od najmłodszej] : Starcraft, Total Annihilation, Dune II.
Jako że Dune II jest uznawane za pierwszą prawdziwą strategię RTS, można uznać że coś co wychwalane jest tutaj jako 'nowość' [abordaż lub dokładniej - przejmowanie jednostek za pomocą jednostek specjalnych] jest stare jak same gry strategiczne.