Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Lost in Shadow

To strona z ocenami gry Lost in Shadow. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach Wii.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.09.2013 18:57
😃
Dzior
22
Chorąży

Gra oprawą wizualną nie powala, Wii może więcej ale ta gra ma w sobie coś takiego przyciągającego mnie, troszkę przypomina grę Limbo. Gdy dojdziemy do kolejki i ruszamy nią w stronę wierzy ma się takie dziwne uczucie i jeszcze ta muzyka w tle aż nagle pojawia się tytuł gry :D Polecam wszystkim którzy lubią jeszcze platformersy z logiką.