Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Star Wars: Supremacy

To strona z ocenami gry Star Wars: Supremacy. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.01.2005 14:03
👍
Trzyem
56
Centurion

Rewelacyjna i zarazem rewolucyjna gierka, choć dość kontrowersyjna. Dziwne, że dopiero teraz opisana przez GryOnline. Gra wzbudza nadal wiele sprzecznych opinii - fani wyobrażali sobie bowiem coś w stylu Master Of Orion 2 - a dostali nieco inny produkt, wyglądający na planszówkę skrzyżowaną z karcianką. Supremacy z początku odrzuciła mnie swą skromną grafiką i trudnym interfesjem. Filmiki miała jednakowoż rewelacyjne a kiedy skapowałem co i jak - stała się (i jest) grą wspaniałą, w której prowadzimy do zwycięstwa Rebelię lub Imperium. Chyba to pierwsza gra w której walka kosmiczna odbywa się w rzucie 3D i choć modele wyglądają jak wycięte z kartonu i można wydawać im jedynie podstawowe polecenia - to całość wciąga jak wentylator w mieszkaniu komunalnym. Szczerze tę gierkę polecam - choć rozgrywa się maksymalnie w 200 systemach gwiezdnych (przypominam, że Hrabia Dooku przeciągnął niegdyś na swoją stronę kilka tysięcy... ;) ). Podczas rozgrywki trafiają się prawdziwe perełki - zdarzenia losowe typu porwanie Luke'a czy przebudzenie się Mocy w Lei. Razi nieco ograniczona ilość otwieranych okien (do ich minimalizacji w celu kontrolowania sytuacji w systemach czy stanu gwiezdnych flot) ale gra zyskała tylu zwolenników, że warto ją polecić. Polecam też stronę www.swrebellion.com na której znajdziecie mnóstwo modów i dodatków do gry (nowe statki, scenariusze do rozegrania itp.). Notabene, na tej jakże cennej stronie :) znajdują się też i inne mody do gier - np. mod Star Wars do gry... Homeworld, zmieniący poczciwego trójwymiarowca w grę z naszej ukochanej sagi! A co do sagi - czekam na Rebellion 2 - tym razem mieszczące się w pełnym przedziale czasowym, a nie tylko od zniszczenia Pierwszej Gwiazdy Śmierci. Aha - by zakończyć smutnym kwęknięciem - Rebellion/Supremacy jest nie do zdobycia w Polsce. Sam kupilem dość już porysowany egzemplarz przez Allegro po - jak na tak starą grę - niebotycznej cenie 80 złociszy. Ale warto było, oj warto...

20.01.2005 14:24
👍
odpowiedz
zanonimizowany13644
49
Generał

Trzyem--> tak, tak, gierka jest rewelacyjna. W zeszłym tygodniu przeszedłem ją po raz kolejny, ale na "średniej" galaktyce i średnim poziomie trudności.
Dzieki za link do modów do Rebeliona.
Aha, masz jakies informancje o Rebelion 2?, jakies screeny, zapowiedzi i itp?

Pozdrawiam

12.11.2008 11:16
Gromb
👍
odpowiedz
Gromb
53
P12

Podobno ludzie lubią coś co jest znane (patrz Mc'Donalds). To samo jest z tą grą. Podchodziłem do niej kilka razy, aż w końcu zaskoczyłem i dałem się jej oczarować. I wtedy było już po mnie. Chociaż na poczatku odpycha interfejsem i mechanizmem rozgrywki (rzeczywiście dużo w niej z karcianek) to później jest już lepiej i lepiej i jeszcze lepiej. Udało mi się upolować ją na allegro i mimo, że gra leciwa to jednak radość jest przy niej dużo. Szczerze polecam. Warto dać jej szanse mimo, ze pierwszy kontakt może być dość oschły i ciągłe pytanie "o co kaman?" jest nagminne.
No i te filmiki, świetna sprawa. Można zobaczyć na utube jak to wygląda, pamietając który rok wydania ma ten tytuł.

30.04.2010 19:15
odpowiedz
Adameq7
2
Junior

Bardzo fajna gra, bardzo wciągająca. Interfejs na pierwszy rzut oka wydaje się dosyć archaiczny, ale po kilku godzinach gry można się przyzwyczaić. Świetnie przygotowano bohaterów i wykorzystywanie ich w misjach. Ciekawie zaprojektowano bitwy kosmiczne, zwłaszcza jeśli pojawia się więcej statków. Jednym słowem: rewelacja! Polecam każdemu, nawet jeśli zraził się początkiem rozgrywki.

19.06.2010 15:26
odpowiedz
lucas02
3
Junior

Gra jest świetna mimo swoich lat. Szkoda że nie zrobili 2 części