Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Transport Fever 2

To strona z ocenami gry Transport Fever 2. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
22.09.2019 23:40
pumbelix
1
Junior

Jestem bardzo ciekaw tej części. Obecna wersja jest spoko, ale problemem są modyfikacje. Niby są, ale nie wszystkie działają albo jest problem z wgraniem ich. Oby w nowej było łatwiej. Czekam na premierę z niecierpliwością.

04.12.2019 12:45
odpowiedz
DaivPL
17
Chorąży

Dużo lepsza od pierwszej części mimo przeniesienia ok 70-80% zawartości z jedynki. Wydaje mi się że cena powinna być mniejsza przez to.

post wyedytowany przez DaivPL 2019-12-04 12:46:22