Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Power Rangers: Battle for the Grid

To strona z ocenami gry Power Rangers: Battle for the Grid. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PS4
XONE
Switch
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.10.2019 00:16
AlienShooter
138
Generał
Image
6.5

Spodziewałem się większego gniota, ale wyszło nawet nienajgorzej. Pomijając mobilną grafikę to największym minusem jest liczba postaci. Serio gra na 25-lecie marki zawiera aż 16 postaci, bedą kolejne ale oczywiście w DLC... ich mobilne gry zawierają więcej. Mimo wszystko nie narzekam bo moja przygoda z PR zakończyła się na Turbo i najbardziej lubiłem pierwszą serię z zielonym i czerwonym wojownikiem na czele i te postacie są, więc jestem content. No i cena 20$.

Sama walka jest dobra, proste sterowanie ale da się co nieco porobić. Nie jest to Mortal Kombat, Tekken czy Injustice ale mozna się bawić szczególnie z dziecmi tudzież młodszym rodzenstwem.

Story mode przez małą liczbę postaci słaby i widać, że twórcy mieli ogranicozny budzet bo zamiast cutscenek są statyczne obrazki z komiksu "Shattered Gird", który mnie nawet zaciekawił i kiedyś może obczaje.

Na plus to, że czerwonemu i zielonemu oraz Zordonowi i Złotemu głosy użyczyli oryginalni aktorzy z pierwszej serii serialu.

6.5 bo gra przyjemna tylko grając z kimś i mała liczba postaci gdyby było więcej, szczególnie złych to dałbym 7.