Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Age of Civilizations II

To strona z ocenami gry Age of Civilizations II. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.11.2018 09:27
👍
Tourang
1
Junior

Age of Civilizations II stworzyła 1 osoba, Polak.. Łukasz Jakowski. Swoją prostotą i niedużym skomplikowaniem jak przy innych produkcjach strategicznych, ta gra potrafi wciągnąć na długie godziny :) Bardzo polecam :)

29.11.2018 14:02
li_s
odpowiedz
li_s
19
Konsul
8.5

Znakomita gra w przystępnej cenie. Polecam.

23.05.2019 00:16
odpowiedz
galcius
1
Junior

Gra jest naprawdę wciągająca i dobra. Ale bugi jakie w niej występują są nie wybaczalne. Nikt nie pracuje nad poprawkami i aktualizacjami. Cała sprawa wygląda tak jakby twórca zarobił swoje na sprzedaży gry i to mu wystarczyło. Dalej go nie obchodzi co z grą zapadł się pod ziemie. Wypuścił na rynek niekompletną połowiczną grę a kasę wziął za pełną. Po dłuższym graniu nie można wczytać zapisanych stanów gry. Ten problem powtarza się wielu graczom niestety pomoc techniczna na steamie w ogóle nie działa.
Grę oceniłbym na maxa gdyby nie to, że działa poprawnie przez ok 4 dni.