Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Truck Driver

To strona z ocenami gry Truck Driver. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.07.2018 22:08
kubaratchet14
7
Chorąży
8.5

Jakość pozostawia wiele do życzenia, ale grałem w 2 gry ze stajni Soedesco (Nero i Adam's Venture) i były to bardzo dobre gry, ale graficznie na poziomie początków PS3. Jest to chyba pierwsza gra o ciężarówkach na PS4, oby był duży wybór ciężarówek i realistycznie się jeździło.

26.10.2018 21:16
1
odpowiedz
siara88
10
Legionista

W koncu pierwsza gra o ciezarówkach na ps4 mam duze nadzieje co do tej gry dlaczego tak długo kazano nam czekac

06.12.2018 14:17
😃
odpowiedz
mareckiBR
2
Junior
10

Wkoncu
Już nie mogę się doczekać
Mam ps4 i brakowało mi gier jako kierowca ciężarówek
Szkoda że nie ma Euro truck simulator 2