Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Destiny 2: Porzuceni

To strona z ocenami gry Destiny 2: Porzuceni. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
06.09.2018 15:42
😍
1
zanonimizowany1269252
1
Chorąży

JEST BAAAAARDZO DOBRZE!

09.09.2018 20:31
odpowiedz
LuckyLuke SPY
50
Centurion

Zarzuciłby ktoś jakimiś szczegółami na temat tego dodatku (np. jakość, ilość i wielkość nowych stref, dużo/czy mało dodanych broni i elementów ekwipunku itd.)? Informacje z neta są zadziwiająco skromne jak na taką ilość czasu od premiery.

Btw. Blizz znowu zrobił ludzi w *uja z wydaniem tego dodatku. Tak samo jak po wydaniu Legacy of the Void do Starcrafta II wydali kompletną kolekcja, która była w cenie tego samego dodatku. Teraz z Destiny jest identyczna sytuacja. Całość (czyli podstawka+2 małe dodatki+Forsaken) chodzi na różnych stronach po około 160-170 zł. Jak na ilość contentu nawet nieźle. A po ile chodzi sam dodatek? Na Battle.net w przeliczeniu na złotówki wychodzi ... 172 zł. To chyba jakiś chory żart i splunięcie w kierunku graczy, którzy kupili grę wraz z poprzednimi dodatkami wcześniej. Zero szacunku dla tych ludzi.

09.09.2018 21:15
DM
1
odpowiedz
1 odpowiedź
DM
162
AFO Neptune

GRYOnline.plTeam

Są skromne, bo ludzie są zajęci graniem cały czas ;)
Jakość jest bardzo dobra, to znowu jest powtórka z Taken Kinga, czyli mnóstwo zawartości endgameowej, questów, sekretów plus powrót do wszystkiego, co usunięto z jedynki. Fabuła jak zwykle krótka, ale treściwa i chyba najlepiej opowiedziana ze wszystkich do tej pory - polowanie na mini bossów, (zbiegów z więzienia) jest ciekawe, a każdy z nich ma jakąś inną mechanikę ataków. Do skończenia jednak w jeden, maks dwa wieczory.

Nowa lokacja bardzo zróżnicowana, duża, z ciekawymi miejscówkami, nie widać w zasadzie recyclingu i w końcu przeciwnicy są trochę inni, a co najważniejsze - po skończeniu fabuły otwiera się kolejna miejscówka, duża i jeszcze bardziej niesamowita - wygląda trochę jak Rivendell w LotR. Tam wsadzono większość tych high levelowych wyzwań, które warto robić z ekipą.

Powróciło lore w postaci znajdziek do kart grimoire (teraz już w menu postaci), są losowe perki w ekwipunku, jest wzmacnianie starych rzeczy nowymi, ale z koniecznością grindu odpowiednich surowców, nowe PvP gambit jest świetne - daje możliwość rywalizacji z innymi, ale jednocześnie opcję walki tylko PvE jeśli ktoś nie lubi ganiać innych graczy.

Jeśli ktoś grał przez 3 lata w jedynkę to Forsaken jest musthave - to powrót do tego, co było dobre. Nawet fabularnie wszystko ma powiązania z jedynką - nie z Destiny 2. Jeśli ktoś zna tylko D2 i woli grać sam, to dodatek szałowy nie będzie, ale jeśli ma się ekipę to na pewno warto, zwłaszcza, że rajd za pasem...

post wyedytowany przez DM 2018-09-09 21:18:08
10.09.2018 08:16
LuckyLuke SPY
50
Centurion

Dzięki za info. Podstawka to naprawdę świetna gra, a ten dodatek też wygląda na pierwszy wart uwagi, ale zdecydowanie nie za taką cenę ...

08.10.2018 12:24
odpowiedz
Dakar
42
Pretorianin
10

Bardzo dobry dodatek

26.11.2018 07:56
odpowiedz
nuncjo1966
2
Junior

powie mi ktos jaka jest zbroja strazy przedniej

17.01.2019 03:20
odpowiedz
dragus
1
Junior

Ktokolwiek decyduje o cenach w Blizardzie to powinien się leczyć. Czy oni tam myślą że ludzie nie maja na co wydawać tylko gry. Rozrywka to nie jest najważniejsza rzecz w życiu. Nie powinna kosztować 1/4 wypłaty. Lubie sobie pograć czasami ale nie że człowiek wyda wypłatę tylko dlatego ze ma ochotę sobie pograć w 4 gry w jednym miesiącu. Jak nie przestaniecie kupować tych nadpłaconych gier to oni będą takie ceny dawać. Żeby nie było inni wydawcy też nie są bez winy Just Cause 4 za 200 zł SZOK jak na taka gre Assasyny tez zawsze ponad 200 zł, a w nintendo to w ogóle komuś się mózg usmażył. Obudźcie się kretyni, bo dajecie swobodę w dawaniu tych cen. Nie wierzcie w te głupie filmiki z TVGRy że przecież te gry musza tyle kosztować. Jak ktoś nie ma mózgu to w to wierzy ale ja mam i nie wierze. Dziękuje Dobranoc.

09.02.2019 21:25
😊
odpowiedz
1 odpowiedź
fidio
9
Legionista

bardzo zgadzam się z powyższym. Podobnie gry od EA mają jakieś chore ceny przy wydaniu. Ale obawiam się, że to idzie w tę stronę tylko. Ogólnie jak śledzę ten sektor, to źle się dzieje, widać pazerność bethesdy, activision blizzarda, o EA nie mówiąc i widać jak to się przekłada na pośpiech, mikrotransakcje, dzielenie treści gier...

Co do samego Destiny 2 Forsaken - ten dodatek uratował Destiny 2. Bardzo przyjemnie ją rozbudował, dodając sporo godzin zabawy i możliwości w buildach. Teraz jeszcze niedawna łatka 2.1.4. bardzo wyrównała poszczególne aktywne umiejętności i pasywy - gra idzie w bardzo bardzo dobrym kierunku. Anthem, division 2, itd. spoko, ale do D2 wciąż będę zaglądał :)

25.02.2019 14:01
Pako22
Pako22
45
Pretorianin

Siema, czy jest sens świeżakowi wchodzić teraz w Destiny 2? ^^

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze