Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Anamorphine

To strona z ocenami gry Anamorphine. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC PS4.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.01.2018 10:00
geohound
68
Konsul

Gdy widzę takie gry, to mam tylko dwa odczucia: 1. chcę w to zagrać, 2. wiem, że będzie rżnęło nawet na średnich, mimo że komp daje radę w Wiedźminie 3 ze wszystkimi szczegółami. Niestety, te małe studia nie mają środków/pojęcia o optymalizacji.