Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Total War: Rome II - Podzielone imperium

To strona z ocenami gry Total War: Rome II - Podzielone imperium. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.11.2017 18:30
MrKam55
45
Chorąży
8.0

Miłe zaskoczenie.

29.11.2017 16:59
odpowiedz
kamil13216
8
Legionista

Daliby w końcu normalną dyplomację. Wiem że to TW, ale sojusznicy mogliby być do czegoś przydatni, bo obecnie to zawieranie paktów jest zbędne i niepotrzebne. Raczej nie zagram bo żygam już starożytnościa. Poczekam na pełnoprawną odsłonę.