Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled

To strona z ocenami gry The Bard's Tale: Remastered and Resnarkled. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PS4 PSV.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PS4
PSV

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.06.2018 01:19
CVBPS
40
Centurion
Image

Nanieście poprawkę, gra ma polską lokalizację - informacja dość ważna w przypadku gry RPG!

19.06.2018 09:23
odpowiedz
Duckingman
23
Konsul

W encyklopedii GOLa jest niestety sporo błędów jeśli chodzi o gry na Vitę, ale biorąc pod uwagę, że błędy jakie ja im swego czasu zgłosiłem w końcu zostały poprawione to i zapewne ten błąd wcześniej czy później skorygują. Z tego co kojarzę nie jest to jednak pełna lokalizacja i przetłumaczono jedynie napisy. Nadal więc hymn piwny najlepiej brzmi w wersji zlokalizowanej na PC przez Cenegę kilkanaście lat temu :)