Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Darwin Project

To strona z ocenami gry Darwin Project. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.03.2018 17:10
Doniczkapl
20
Pretorianin

Battle Royalle w ktorym wygrywa ten, ktorego wybierze sobie jedenasty gracz bedacy bogiem. Nie wiem kto to wymyslil ale musial byc niezle nacpany.

17.03.2018 06:47
1
odpowiedz
Niakadan
13
Centurion
10

Bardzo fajna gra @Doniczkapl to powiedz to twórcą lola którzy wymyślili głupoty buciki inne głupoty w grze

30.03.2018 20:50
odpowiedz
Adixv44
4
Junior

+ ciekawa, innowacyjna forma rozgrywki
+ całkiem przyjemna grafika
+ różnorodność craftingu

- funkcja dyrektora gry, który często przesądza o tym kto ma wygrać. Przykładowo zostajesz Ty vs jakiś streamer (nawet może streamować dla 2 osób, bez znaczenia) i w tym momencie zazwyczaj to dyrektor gry będzie robił wszystko by tylko ten streamer wygrał (będzie go leczył, ogrzewał, dawał speeda itd.")
Najlepiej gdyby w grze została wprowadzona opcja wybrania sobie czy chcemy grać z dyrektorem gry, czy bez niego
- bardzo ubogi wybór broni głównych (tylko dwie, siekiera/łopata i łuk)
- męczenie się postaci (postać po 5-6 sekundach się męczy i następuje cooldown przez który nie możemy przez parę sekund biec)
- program anty-cheat, niestety i w tej grze napotkamy cheaterów (teleporty, o wiele szybsze bieganie, wallhack i nie mówimy tutaj o rzeczach zrobionych z elektroniki czy boostach znalezionych/otrzymanych przez dyrektora gry)
- brak tutoriala dla nowych graczy. Niestety, jeśli jesteś osobą która dopiero zaczyna w to grać, to licz się że jeśli sam szybko nie opanujesz rozgrywki, to będziesz workiem treningowym dla graczy, a Twoje rozgrywka będzie trwać z 5 minut, gdyż twórcy nie pomyśleli o czymś takim jak tutorial.
- bugi
- problem z optymalizacją przy wyższych ustawieniach graficznych

22.04.2018 11:42
😉
odpowiedz
KP_KP
3
Junior
8.5

Zabawa świetna :)

01.05.2018 02:16
👍
odpowiedz
Vamike
52
Konsul

Miłe zaskoczenie.Potrafi wciągnąć mimo iż mnie np na pierwszy rzut oka nieco odpycha grafiką.Tzn jest zbyt kolorowa i cukierkowa tym jak na survival.

post wyedytowany przez Vamike 2018-05-01 02:17:36
01.05.2018 08:02
odpowiedz
HETRIX22
133
PLEBS
6.5

Nie wytrzymałem z nią zbyt długo, choć ma potencjał. Wprowadzili kilka świetnych mechanik polowania na graczy poprzez podążaniem za ogniskiem, śladami na śniegu, zabitą zwierzyną. Dodatkowo w trakcie gry pojawiają się fajne urozmaicenia typu niska grawitacja, czy zrzut elektroniki. Niestety fajność gry według mnie zaciera się gdy dochodzi do walki. Z całego polowania dostajemy przewagę jednego trafienia z zaskoczenia z łuku i nic więcej. Potem zaczyna się skakanie na boki i strzelanie do siebie i cała magia łowienia się zatraca.

02.06.2018 14:19
odpowiedz
Maksymilianowicz
33
Pretorianin
6.5

Gra ma potencjał ale brakuje elementów które by zachęcały do dalszego grania. Zobaczymy co z tego będzie w przyszłości. Teraz to taka bardziej ciekawostka niż alternatywa dla innych gier battle royale.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze