Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Guns, Gore & Cannoli 2

To strona z ocenami gry Guns, Gore & Cannoli 2. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
30.11.2018 00:46
kaliveli
kaliveli
4
Legionista
8.5

Bardzo fajna gra kontynuacja pierwszej części która została przeze mnie bardzo miło przyjęta. Pierwsze chwile gry to duża różnica (momentami myślałem, że już będzie to przedobrzona kolejna cześć) ale nie...Całkiem inne sterowanie i po kilku minutach gry stwierdzam, że jednak ta opcja sterowania jest lepsza jak w pierwszej części. Jestem w trakcie gry ale seria GG&C jest dla mnie czymś wspaniałym. Polecam do pogrania w czasie gdy oczekujemy na jakąś premierę. Znakomita i zabawna odskocznia. Mam nadzieję, że doczekam 3 części i jak zawsze nie pożałuję sianka na zakup owej gry. POLECAM raz jeszcze!!!