Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Chuchel

To strona z ocenami gry Chuchel. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
25.11.2018 16:49
Anthar
Anthar
20
Centurion
7.5

Cóż, w najnowszej produkcji studia Amanita Deisgn zdecydowanie więcej jest oglądania niż grania, jednakże fani czeskich produkcji znają specyficzną stylistykę ich kolejnych dzieł i powinni bawić się nieźle. Większość gry opiera się na skeczach i zabawnych animacjach, w których gracz i jego kursor pełnią rolę jedynie swoistego bodźca do kolejnych popisów bohatera. Ponadto widać, iż w Czechach legalne są różne "substancje", a autorzy garściami z nich korzystali, bowiem poziom absurdu niektórych scenek zwala z nóg :) Przyjemna, zabawna, króciuteńka pozycja na jeden, a właściwie pół wieczoru.

30.11.2018 22:54
blastula
odpowiedz
blastula
34
Konsul
8.0

Nie wiem, co twórcy brali, ale połowy by starczyła. Fajna gierka, ładna, zakręcona, ale trochę uboga w zagadki i rozgrywkę.

Dla młodszego gracza genialna. Dla starszego tylko, jeśli jesteś fanem gier Amanity i/lub lubisz te same środki odurzające co twórcy.

Jedynym minusem jest długość i wspomniana ubogość (czy to w ogóle jest słowo) w prawdziwą rozgrywkę point&click.

27.12.2018 11:26
Raistand
odpowiedz
1 odpowiedź
Raistand
125
Legend
Image

Chuchel zmienił kolor.

27.12.2018 15:04
Maniek9012
😂
Maniek9012
18
Cough Cough

No co? Jest mniej rasistowski teraz. Zmiana na plus.

06.04.2019 13:07
Vlad Tepes
odpowiedz
Vlad Tepes
71
Pretorianin
7.0

Kolejna gra z tej firmy, którą skończyłem... Niby wesoła i zabawna, ale mimo, że krótka i tak mnie zaczęła nudzić - chyba mi się przejadły takie gry, a najlepsze jest, jak dla mnie Machinarium...