Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Space Run Galaxy

To strona z ocenami gry Space Run Galaxy. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.06.2016 02:27
zanonimizowany385918
88
Konsul
5.5

Gra ogolnie spoko. Poza faktem że to szmelc, kupiłem gre dla syna, żeby grać bez multiplayera trzeba mieć mimo to internet nawet to grania na offline mode, gdyż gra łączy się z jakimś zjebanym serverem. Nie dość tego, w czasie grania można się zdziwić grając offline, i dostać komunikat "connection lost" LOL poprostu żal mi wydanych 8funtów ale tak bywa.

16.10.2016 22:48
👍
odpowiedz
sanders7762009
14
Legionista
10

Jestem fanem gier typu tower defence, base building, kosmos itp. Gierka wciąga i gra się bardzo przyjemnie. Trzeba troszkę pomyśleć żeby wykonać niektóre misje.
Dobrze że pojawiają się takie gry od czasu do czasu jak np. FTL czy Space Run.