Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Spacelords

To strona z ocenami gry Spacelords. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.06.2016 20:54
drenz
drenz
69
Le réveil du lion

Prezentuje się całkiem nieźle. Szkoda, że w formie epizodów i z naciskiem na multi, ale może wyniknie z tego coś ciekawego.

19.09.2017 11:01
👍
odpowiedz
TheArcaroYT
6
Legionista
Wideo

Gra zapowiadała się świetnie i taka jest.
W odróżnieniu od innych strzelanek rozgrywka jest zawarta w epizodach, niektóre możemy przejść samemu a inne tylko w multi. Bardzo dobre rozwiązanie.
Grafika jak dla mnie jest dobra. Tytuł ma szanse przebić się wśród konkurencji.
GamePlay: https://www.youtube.com/watch?v=zeHg2zjxP4I