Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Batman: The Telltale Series

To strona z ocenami gry Batman: The Telltale Series. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch X360 PS3 AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE
PS3
X360
iOS
AND
Switch

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
18.03.2016 08:22
the_Night
😉
the_Night
134
nie cierpię tolerancji

Hmm.... epizodyczna przygodówka z Batmanem w roli głównej? Jak to sie stało, że o tym nie słyszałem? o0

28.07.2016 08:31
assassin47
📄
odpowiedz
assassin47
93
Konsul

Błąd w tekście. W drugim akapicie FABUŁY: " (...) jak również skutkach jakie nocna WALKA WALKA z przestępcami (...)"

21.01.2018 17:59
Ghost2P
1
odpowiedz
Ghost2P
107
Legend

Jest teraz w plusie, wiec wypróbowałem..
Pierwsze co mnie zdziwiło to, to ze gra chodzi nie wiem w 20fpsach(?), slabiutko to dziala, a grafika slaba jak w innych grach tego studia.
Gra niestety mnie nie w ogole nie wciąga, juz drugie TWD ledwie co zmeczylem (pierwsze bylo spoko), a tego chyba nie dam rady i zaraz wywale z dysku.
Fabuła nudna, brak konsekwencji w decyzjach, bieda ogólnie.
Do gier Quantic Dream, Supermassive czy Dontnod swietlana droga.

Ponoc developer ma zmienic swoje podejscie i ma stawiac na jakosc, a nie ilosc.
W sumie nie dziwie sie, ze nawet patcha nie wydali do tego czegos, po prostu nikt w to nie chce grac.. :F

post wyedytowany przez Ghost2P 2018-01-21 19:24:27
13.02.2018 12:09
not2pun
odpowiedz
not2pun
58
Generał

niech ktoś mi powie czy cała gra wygląda tak ?
zagrałem trochę z początku i co mi się rzuciło w oczy to to czy mam kontroler w ręce i wciskam te jakieś tam przyciski czy nie to gra cały czas idzie na przód.

W sumie to ja nie wiem czy to jest gra, myślałem że to coś w stylu Until Dawn np,
ale to w ogóle nie ma porównania, to bardziej jak jakiś film/bajka gdzie się ogląda i jak się chce to wciska przycisk, lub równie dobrze można odłożyć pada i se patrzeć.

01.08.2018 00:52
odpowiedz
Patryk K
18
Chorąży
6.0

Można zagrać ale trzeba się liczyć z tym, że na końcu stwierdzimy, że straciliśmy czas. Fabuła taka sobie. Jedyny ciekawe elementy to mini śledztwa na miejscu zdarzenia ale to jest motyw żywcem wzięty z serii Arkham od WB oraz "planowanie" walki przed niektórymi starciami - ale to takie złudne wybory pomiędzy 2 możliwościami wyboru. Tak jak inne gry od Telltale ta także charakteryzuje się łatwą platyną na PS4. Poza tym ciężko tu cokolwiek wyszczególnić.