Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

To strona z ocenami gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.06.2016 00:09
premium478523830
1
Junior

Ktoś grał? Ktoś poleca?

19.09.2016 07:49
odpowiedz
hukkk
15
Legionista

ja polecam, mi sie podoba, na normalnym poziomie gra nie jest jakas wybitnie trudna, nie wiem jak na wyzszym, najlepiej obejrzec sobie gameplay na youtube, bo to, ze mi sie podoba i ty sobie kupisz to nie znaczy, ze ci tez sie spodoba, ale tych spraw moglo by byc wiecej, z 8 godzin grania i 2 sprawy rozwiazane

post wyedytowany przez hukkk 2016-09-19 07:51:06
25.01.2017 08:49
odpowiedz
Vroo
96
Konsul
9.0

Dla mnie to jest czarny koń 2016 roku i tytuł, który bez wahania postawiłbym na podium w pierwszej trójce najlepszych gier 2016 roku. Można ją wyrwać za cenę poniżej stówy. Sama gra jest rozwinięciem poprzednich części, zwłaszcza Zbrodni i Kar, więc jeśli komuś podobała się poprzednia część, to tutaj jest więcej tego samego, z tym, że fabuła stanowi ciągłość i jest spójna.

18.06.2018 09:55
odpowiedz
kubaratchet14
7
Chorąży
8.5

Bardzo lubię gry o Sherlocku. Gra naprawdę wciąga, ma ciekawą fabułę.

08.09.2018 21:45
odpowiedz
hardkorowiec
8
Junior
9.0

Cześć właśnie zdobyłem platynę w Sherlocku i chciałem podzielić się swoimi wrażeniami.
-Fabuła naprawdę potrafiła mnie wciągnąć szczególnie końcówka była ostra.
- Klimat miasta jest po prostu niesamowity oraz realistycznie oddaje epokę.
-Postacie wymyślone są naprawdę przekonujące oraz poważnie zaangażowane.
-Deweloperzy wprowadzili naprawdę fajne łamigłówki.
No to teraz opowie o kilku niedociągnięciach.
-Gra pomimo że bardzo spójna jest za bardzo krótka max. 7h
-W mieście nie ma żadnych ciekawych lub jakikolwiek zadani pobocznych.Teren tylko do przejścia się po nim.

23.10.2018 17:46
odpowiedz
1 odpowiedź
geohound
64
Konsul
0.5

Ta gra to chyba największy niewypał serii. Próbowałem w to grać na komputerze - miałem skoki klatek na dowolnych racjonalnych ustawieniach grafiki. Teraz kupiłem w halloweenowej promocji na PS4 Pro i nie dość, że gra gubi klatki, to jeszcze dźwięk potrafi ciąć i znikać. Do tego polska wersja posiada ogrom literówek już na początku pierwszej sprawy. Ocenę grafiki, animacji i dubbingu sobie odpuszczę, bo twórcy chyba zapomnieli w którym roku tworzyli grę. To nie jest czas Kuby Rozpruwacza czy Srebrnego Naszyjnika - brzydko, słabo i słuchać się tych dialogów nie da. Niestety, to nie Steam, więc nie mogłem zrobić zwrotu, ale żałuje nawet promocyjnej ceny 32zl, bo można było to lepiej spożytkować. Połówka oceny za tematykę, nic więcej.

26.10.2018 09:21
geohound
64
Konsul

Skończyłem pierwszą zagadkę i dalej jest tylko gorzej - myślałem, że ze starych gier pozostał tylko układ mieszkania, ale okazuje się, że stary dobry Lestrade wygląda jak dawniej, tylko głównym postaciom się facjaty zmieniły. Pana Inspektora nie dziwi, że Watson jest o połowę młodszy?

Bieda, bieda aż piszczy.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze