Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Opinie i oceny gry Dead Effect 2 (PC)

To strona z ocenami gry Dead Effect 2. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów. Ocena użytkowników to średnia wszystkich not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada recenzję z oceną w naszym serwisie, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Oceny ekspertów wystawiane są przez blogerów serwisu gameplay.pl. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do gry, przyznając oceny w skali 10-punktowej. Oczekiwania nie wpływają na ocenę czytelników po premierze. Gra Dead Effect 2 jest dostępna na platformach PC XONE AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników ?

PC Windows

PC Ocena gry Dead Effect 2

ocena gry
Brak oceny
mniej niż
25 głosów
Ocena gry

Średnia z ocen czytelników, redakcji i ekspertów.

twoja ocena
?
oddaj głos
Oceń grę
7997Popularność
Aktualna pozycja: 7997 z 35658
4647Popularność gier PC
Aktualna pozycja: 4647 z 13729
2533Popularność gier Akcji
Aktualna pozycja: 2533 z 8429

3 użytkowników grało w tę grę.

Rekuto

Gorn221

Vlad Tepes

12 użytkowników poleca tę grę. Ostatnio:

Gorn221

Vlad Tepes

Ejim

EvolvedForever

6 użytkowników oceniło tę grę.

Gorn221

Vlad Tepes

iOS
AND
PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
05.03.2017 19:15
Vlad Tepes
44
Pretorianin
6.5

Kupiłem grę za kilkanaście zyli na Allegro i właśnie ją skończyłem. Generalnie oferuje ona to co lubię, czyli FPS z rozwojem umiejętności postaci, jej pancerzy i broni. Grafika jest znośna, a gra chodzi stabilnie. Poza kampanią, jest kilka dodatkowych trybów oraz oczywiście multi. Loot jest podobny do tego z Borderlands i wydawałoby się, że ocena powinna być wyższa, ale daję tylko 6,5, ponieważ... DE2 jest po prostu nudne. Pomieszczenia są bliźniaczo podobne, a i przeciwników nie za dużo. Poziomy zbudowane są z klocków, które się cały czas powtarzają, co szybko męczy. Ale zagrać warto, ja spędziłem przy niej kilkanaście godzin.