Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Dead Effect 2 Game Box

Dead Effect 2

Gra Akcji BadFly Interactive

Data premiery gry: 29 października 2015

Kontynuacja utrzymanej w klimacie futurystycznego horroru strzelaniny FPS studia BadFly Interactive. Pod względem fabularnym Dead Effect 2 stanowi bezpośrednią kontynuację poprzedniej odsłony cyklu, więc w grze przenosimy się ponownie w odległą przyszłość, na pokład gwiezdnego krążownika ESS Meridian, którego załoga przeobraziła się w żądne krwi zombie. Tym razem jednak stawiamy czoła znacznie większemu złu, które kryje się we wnętrzu statku i zagraża życiu oraz poczytalności wszystkich ocalałych śmiertelników. Mechanika rozgrywki nie uległa większym zmianom w stosunku do pierwowzoru, a zabawa koncentruje się ponownie na eksploracji i walce z potworami. Rozgrywkę wzbogacają okazjonalne zagadki logiczne oraz starcia z potężnymi bossami. W grze nie zabrakło oczywiście nowych lokacji, przeciwników oraz dodatkowych typów modyfikowalnego uzbrojenia. Mamy do dyspozycji trzy grywalne postacie, które możemy rozwijać, wyposażając je w rozmaite rodzaje cyberwszczepów.

Więcej informacji o: Dead Effect 2akcjiFPPFPSscience fictionstrzelankizombie .

Dead Effect 2 - trailer

Dead Effect 2 - trailer [1:28]

Zwiastun gry Dead Effect 2 od studia BadFly Interactive.

Dead Effect 2 to efektowny FPS utrzymany w klimacie horroru science-fiction
Dead Effect 2 to efektowny FPS utrzymany w klimacie horroru science-fiction

wiadomość30 października 2015

W usługach App Store i Android zadebiutowała gra Dead Effect 2, czyli pierwszoosobowa strzelanka, której akcja toczy się na pokładzie pełnego potworów statku kosmicznego.

Zapowidziano Dead Effect 2 – kontynuację FPS-a utrzymanego w klimacie futurystycznego horroru
Zapowidziano Dead Effect 2 – kontynuację FPS-a utrzymanego w klimacie futurystycznego horroru

wiadomość17 czerwca 2015

Studio Bad Fly Interactive zapowiedziało Dead Effect 2, czyli mobilnego FPS-a, w którym przeniesiemy się na opanowany przez potwory statek kosmiczny.

iOS
AND
PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
05.03.2017 19:15
Vlad Tepes
43
Pretorianin
6.5

Kupiłem grę za kilkanaście zyli na Allegro i właśnie ją skończyłem. Generalnie oferuje ona to co lubię, czyli FPS z rozwojem umiejętności postaci, jej pancerzy i broni. Grafika jest znośna, a gra chodzi stabilnie. Poza kampanią, jest kilka dodatkowych trybów oraz oczywiście multi. Loot jest podobny do tego z Borderlands i wydawałoby się, że ocena powinna być wyższa, ale daję tylko 6,5, ponieważ... DE2 jest po prostu nudne. Pomieszczenia są bliźniaczo podobne, a i przeciwników nie za dużo. Poziomy zbudowane są z klocków, które się cały czas powtarzają, co szybko męczy. Ale zagrać warto, ja spędziłem przy niej kilkanaście godzin.