Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Nintendo Land

To strona z ocenami gry Nintendo Land. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach WiiU.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2014 16:29
gruba_mysz
4
Legionista
10

Jeżeli ktoś nie ma tej gry to powinien się zaopatrzyć zwłaszcza, że teraz można ją nabyć za małe pieniądze. Co powiedzieć o tej grze ? Jest bardzo dobra - powiem więcej obfituje, w genialne rozwiązania. Sterowanie hybrydowe jest nowatorskie i wspaniale dopracowane (jeden gracz na gamepadzie walczy przeciwko lub w co-op z innym którzy rozgrywają grę na TV). Grafika jest dobra ale styl jest specyficzny, trochę grubo ciosany, surowy. Należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. 1. Praktycznie wszystkie rozgrywki to multiplayer. Dają fun kiedy grasz ze swoimi dziećmi lub rodziną czy znajomymi w 3-5 osób. Samemu czy nawet w tylko 2 osoby bardzo szybko się znudzi. 2. Gra ma charakter nostalgiczny - dla osób zaznajomionych ze starymi produkcjami Nintendo jest mega fun i klimat kiedy widzi się pewne rzeczy dla "wtajemniczonych" itp. Dla innych pewne rzeczy mogą wydawać się dziwne czy nieciekawe. Ja osobiście grze daję 10 (przy powyższych uwagach).

13.10.2016 08:03
BrakDaFunk
odpowiedz
BrakDaFunk
1
Junior

Do komentarza osoby powyżej dodam, że za kwotę 40-50 zł warto tą grę kupić. Można się przekonać, że pad z ekranem to nie tylko dodatkowy wyświetlacz, a genialny kontroler.
W trybie wieloosobowym oceniam tytuł na 9, w trybie gry dla jednego gracza moja ocena to 6.