Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Lords of the Fallen

To strona z ocenami gry Lords of the Fallen. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
XONE
PS4

Komentarze Czytelników (733)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.07.2016 20:34
👍
2
odpowiedz
1 odpowiedź
zanonimizowany579358
105
Senator
7.5

Z całą pewnością mogę napisać, iż LotF to najlepsza gra od City Interactive. Jest to udana próba stworzenia gry "soulsopodobnej". Tyle, że Soulsy wywodzą się z połączenia dungeon crawlerów (Ultima Underworld, TES Arena, Dungeon Master, Eye of the Beholder), które to później wyewoluowały ograniczając się nie tylko do lochów jak chociażby (Might and Magic, Daggerfall, Albion) oraz gier trzecioosobowych gier mocno stawiających na akcję i zręcznościowy system walki jak Rune, Enclave czy Severance: Blade of Darkness. Z Lords of the Fallen sprawa ma się inaczej, bo ta gra czerpie bezpośrednio z serii Dark Souls, jak i erpegów gothicopodobnych.

Na początku rozpocząłem grę wojownikiem w ciężkiej zbroi, doszedłem do pierwszego bossa i zmierzyłem się z nim ze dwa razy, ale za każdym razem ginąłem. Jakoś wojownik, o dziwo, niezbyt mi w tym tytule przypasował. Wtedy zacząłem od nowa i dłużej zastanowiłem się nad tym kim by tu zagrać, choć zbyt wielkiego wyboru nie ma. Mamy do wyboru trzy typy uzbrojenia i trzy rodzaje magii, które krzyżując się ze sobą tworzą 9 klas. Tak naprawdę liczy się głównie magia jaką wybieramy, bo wszystkie początkowe pancerze zdobywamy dosyć szybko i nic nie stoi na przeszkodzie by jako wojownik przywdziać pancerz łotrzyka. W ogóle przeróżnego sprzętu jest tutaj dość sporo i zdobywa się go chyba szybciej niż w Soulsach, może też dlatego, że sama gra jest dużo mniejsza. Ja wybrałem kleryka posługującego się Burdą z czego wyszedł Awanturnik. I tym typem grało mi się zdecydowanie lepiej, pierwszego bossa pokonałem za pierwszym podejściem.

Nie jest żadną tajemnicą, iż gracze zaznajomieni z Soulsami stosunkowo szybko poczują się tutaj jak w domu, system walki posiada niemal ten sam garnitur ruchów, choć naturalnie seria posiada także własną tożsamość. A tkwi ona m.in. w magii, jako, że każda klasa może się nią posługiwać (w Soulsach niby też, ale trzeba znaleźć odpowiedni przedmiot i czary) wystarczy, że zainwestujemy w ich rozwój by otrzymać dostęp do czterech zaklęć. Jest też specjalna rękawica z której strzelamy kilkoma rodzajami pocisków. Na początku można poczuć się tym przytłoczonym, bo chce się korzystać ze wszystkiego, ale najlepiej sprawdza się klasyczna walka bronią, a reszta pełni rolę raczej wspomagającą. Muszę przyznać, że czasami czary czy rękawica ratowały mi tyłek kiedy nie za bardzo wiedziałem jak podejść do danego przeciwnika. Ciekawym pomysłem jest też możliwość gromadzenia zebranych punktów doświadczenia w kryształach, będących odpowiednikiem ognisk z Soulsów. Związane jest to z mnożnikiem doświadczenia, który powiększa się wraz liczbą pokonanych przeciwników. Po śmierci, regeneracji mikstur albo przelaniu doświadczenia do tych kryształów mnożnik się zeruje. Jest więc tutaj troszkę hazardu. Czy zabezpieczyć doświadczenie przed stratą, czy walczyć dalej i powiększać mnożnik?

Design gry jest bardzo fajny, świetne wygląda bogato zdobione uzbrojenie oraz pięknie rysowany interfejs. Ogólnie sporo tutaj graficznego przepychu przez co czasami gra może nie być zbyt czytelna. Myślę, że dobrze, iż postawiono tutaj raczej na tony high fantasy. Przynajmniej Lordsi pod tym względem różnią się od Soulsów. Nie wiem czemu, ale w pewnych aspektach LotF przypomina trochę Risen 3. Tam też projekt niektórych przeciwników był podobny, jest też i rękawica za pomocą której rzucamy czary. Lokacje mogą się wydawać skromniejsze w porównaniu z pierwszym Dark Souls (bo i takie są) w którym jakoś wszystko było większe, zrobione z większym rozmachem, a i świat był w pełni otwarty. W Lords of the Fallen są loadingi pomiędzy niektórymi lokacjami, które nie należą do najszybszych.

System walki jest bardzo dobry, choć naturalnie brakuje mu do tego z Soulsów. Ale i tak to jest jeden z fajniejszych systemów walki z jakimi miałem do czynienia. Wyprowadzane uderzenia są mięsiste i mają swoją wagę. Wadą jest to, iż nawet najszybsza wersja poruszania się i tak jest stosunkowo wolna, a wyprowadzane ciosy są jeszcze wolniejsze. Jak już wspomniałem grałem kapłanem, ale szybko z kosturów przerzuciłem się na bronie dwuręczne, jako, iż inwestowałem w siłę i wytrzymałość, a do posługiwania kosturami potrzebna była zwinność. Nawet tzw. szybkie ciosy taką potężną bronią były wyprowadzane naprawdę wolno, nie mówiąc już o uderzeniach silnych, które trwają kilka sekund. W tym samym czasie większość przeciwników zdąży nas kilkukrotnie uderzyć. Może to nieraz irytować. Jednak zauważyłem, iż po jakimś czasie przyzwyczaiłem się do tempa rozgrywki przez co powolność postaci nie stanowiła dla mnie problemu. W LotF naturalnie jest więcej niedokładności, przeciwnicy też nie zawsze reagują na zadany cios i rzadko kiedy można im przerwać już wyprowadzane uderzenie. Lordsi wprowadzają kilka ciekawych smaczków, jak pasek życia bossów podzielony na sekcje oznaczające kolejne fazy czy możliwość "dopakowania" zadawanego ciosu poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku. Z tego co wiem to w trzecim Dark Souls też coś takiego się pojawiło. Bossowie są całkiem fajnie zaprojektowani, a ich animacje są świetne i widowiskowe. Naturalnie walka z bossami w Lords of the Fallen nie daje takich emocji jak w Soulsach, tutaj można zdecydowanie bardziej kontrolować sytuację, więc nie czuć takiego stresu. Kolejnym ciekawym patentem związanym z bossami są specjalne warunki ich pokonania dzięki czemu w nagrodę otrzymujemy wyjątkową broń.

Fabularnie jest w porządku, otrzymujemy klasyczną opowieść o upadłym bogu z przewidywalnym twistem fabularnym. Nie ma też jakichś zapadających w pamięć postaci, wszystko jest raczej standardowe. Plus za pogłębienie uniwersum poprzez różne notki na które możemy się natknąć tu i ówdzie, dzięki czemu sami będziemy mogli dojść do wielu wniosków. W grze spędziłem niemal 30 godzin i przez cały czas bawiłem się dobrze. Może pod koniec wkradało się nieco nudy, gdy miałem dopakowaną postać i nawet bossowie nie sprawiali mi większych problemów. Polecam szczególnie fanom erpegów akcji z nastawieniem na walkę oraz tych którzy odbili się od Soulsów, a chcieliby pograć w grę w tym stylu. LotF jest dużo przystępniejsze i nie każe tak mocno gracza.

24.07.2016 19:09
odpowiedz
pushit
12
Legionista

Dopiero zacząłem grać, ginę co rusz, ale to nie problem. Nie lubię zbyt łatwych gier, a ta taka nie jest. Dla mnie problemem jest udźwiękowienie gry. Wszystkie postacie gadają tym samym głosem i niezależnie od tego w jakiej lokacji rozmawiają: lochach czy na dworze, wszystko brzmi jak by dialogi nagrywane były w czyjejś przydomowej piwnicy z dodanym efektem echa. Tak mnie to odstręcza, że chyba dam sobie spokój.

02.10.2016 20:34
odpowiedz
Harald_Panicz
1
Junior

Bardzo mi się podoba ta gra.

10.11.2016 18:04
odpowiedz
drenz
54
Generał
4.5

Gra ma świetną oprawę audiowizualną, ale te 7 godzin, które z nią spędziłem utwierdziły mnie w przekonaniu, że system walki jest nieuczciwy wobec gracza. Wróg nawet odwrócony plecami potrafi trafić bohatera, jak zacznie się animacja jakiegoś specjalnego ciosu, to już go bardzo nie zranimy, większość zawsze nas trafi pomimo kierunku, w którym się rzucają. Ponadto gra ma fatalną kamerę, która w szczególnie mniejszych pomieszczeniach doprowadzała do białej gorączki. Respawn wrogów dla mnie jest zawsze chybionym pomysłem. Ogólnie sobie odpuściłem, w moim przypadku szkoda czasu.

10.12.2016 20:09
👎
odpowiedz
massu
10
Legionista

Po 3 godz grania stwierdziłem, że nie ma sensu dalsza gra. Jak dla mnie gra okropnie toporna ( styl walki, poruszania się i wracanie się do tych samych lokacji). Może komuś sie spodoba ale mi kompletnie nie odpowiadają takie gry.

30.12.2016 20:38
1
odpowiedz
sciaho
6
Junior

Nie mam nic do poziomu trudności, wręcz przeciwnie - im trudniej i muszę poświęcić czasu na ogarnięcie mechaniki i wrogów, tym lepiej. Problem jest niestety taki, że nie bardzo byłem w stanie przeskoczyć pewne założenia gry, o których sporo osób pisało. Generalnie moim zdaniem największym problemem jest połączenie respawnu przeciwników z trudnością niektórych. No bo biegniesz i orasz wszystkich, do każdego musisz się przyłożyć, a tu nagle wskakuje dwóch tarczowników i może tak wyjść, że jest śmierć, bo walka z takimi typami jest strasznie nużąca. Ale ok, można przeboleć trudność, jednak jeśli wracasz do punktu zapisu i znów masz orać wszystkich i znów siepać się z tymi tarczownikami, to człowiekowi się najzwyczajniej odechciewa - nie trudności, tylko powtarzania tego samego wiele razy. Do tego koszmarnie wygląda walka w korytarzach i oznaczanie wrogów, bo nie wiesz czy go oznaczyłeś czy nie i jebiesz jak cepem. Na razie daję sobie spokój, żeby odsapnąć i nabrać chęci, bo chcę temu tytułowi dać szansę.

01.01.2017 22:00
odpowiedz
Ewers
21
Chorąży
6.0

Jedna z niewielu gier które muszę bardziej skarcić niż pochwalić. Złe checkpointy, kiepskie ekwipunki, nie rozbudowane ale chamskie bossy, mało wpływające na fabułę wybory, słaby antyaliasing i inne drobne bądź większe minusiki.
Sama rozgrywka wciągnęła mnie tylko na 6 godzin i trochę oporów już miałem po drugim bossie. Fabuła rozwijała się na dziwne tory i nie zapowiadało to żadnych większych niespodzianek. Oczywiście w przeciwieństwie do sporej liczby osób nie mówię że LotF to syf w porównaniu do DS, ale jednak DS nie pod względem trudnośći ale raczej całej optymalizacji jest bardziej przystępny.

02.01.2017 01:27
odpowiedz
BlackSwanPL
8
Legionista
5.0

Nie porywa, ale może dlatego że szybko zniechęcam się gdy gra jest za trudna i ciągle umieram.

04.01.2017 00:58
1
odpowiedz
zanonimizowany874521
16
Chorąży
8.0

Gra dobra, nie arcydzieło ale porządna produkcja. Wielu fanom soulsów może się spodobać:)

13.01.2017 23:27
odpowiedz
1 odpowiedź
Macieyon
22
Legionista
3.0

Gra ładnie wygląda i dobrze brzmi. Fabuła jest dość w porządku. Wszystko jednak psuje katastrofalnie wysoki poziom trudności, który jest cholernie wysoki. Do tego dochodzą utrudniające grę błędy. Np. po zobaczeniu poradnika jak zabić bossa o imieniu Czempion, którego szarże trzeba blokować ogromną tarczą, problem w tym, że u mnie owy boss nic, ale to nic sobie z tego nie robi i zabija mnie prędko, przebijając się przez tarczę. Czyli błąd, który nie tyle, co utrudnia grę, co bardziej uniemożliwia posunięcie fabuły do przodu. Sztuczne wydłużanie gry poprzez nieprawdopodobnie wysoki poziom trudności i do tego utrudniające grę błędy doprowadzają gracza do szału, a chyba nie o to chodzi w grach. Ładna grafika i udźwiękowanie to stanowczo za mało.

15.01.2017 15:31
👍
odpowiedz
sciaho
6
Junior
7.5

Kilka postów wyżej napisałem opinię raczej niepochlebną. Jak 30.12 dałem sobie z grą spokój, tak mój charakter dał się we znaki i usiadłem do niej na drugi dzień, zacząłem grę od nowa inną klasą i... PYKŁO! Na początku było nadal trudno, ale potem odpowiednia strategia, obczajenie przeciwników i w pewnym momencie orałem wszystkich aż miło. Niedoświadczonym dam radę. Nie zaczynajcie od łotrzyka, bo mechanika walki i zachowanie wrogów was zabiją i zniechęcą. Silny woj z czymkolwiek dwuręcznym i ciężką zbroją daje odpowiednią wytrzymałość, żywotność i obrażenia. Jak już ktoś ma parcie na kolejne klasy, to niech najpierw nabierze ogłady i potem porywa się na bardziej skomplikowane kombinacje (walka dwiema broniami, lekka zbroja). Na pewno warty rozważenia jest kleryk władający bronią ze skalowaniem do wiary w połączeniu ze średnią zbroją i magią. W każdym razie summa summarum okazało się, że problemem nie były błędy gry, a moja własna ułomność i brak doświadczenia. Jak ktoś poświęci czas na rozkminę i lubi dobrą mechanikę walki (ciekawe kombinacje, różne bronie i style), to grę polecam bez dwóch zdań. Nie daję jednak super dużej noty końcowej, bo dodatek Labirynt słaby i wkurzający (nagrody po nim są gorsze niż to co masz na sobie - to jest najgorsze), a sama fabuła średnia. Niezła, nie słaba - tak no średnia. Ujdzie, ale bez szału. Mimo wszystko warto zagrać.

20.01.2017 20:16
😉
odpowiedz
Forace_
9
Legionista

Gra z pozoru może przypominać Dark Souls, lecz tak naprawdę ma wiele różnic. Przykładem może być ekwipunek który jest znacznie uproszczony, lecz największą i najłatwiej zauważalną różnicą jest obniżony poziom trudnośći.

post wyedytowany przez Forace_ 2017-01-20 20:19:37
28.01.2017 12:07
1
odpowiedz
sargon162
3
Junior

Jedna z najlepszych gier w które grałem.
Na początku było trudno, nie da się po prostu podejść do wroga i atakować trzeba mieć taktykę.

Teraz ukończyłem 60% gry i mój bohater jest tak napakowany że większość przeciwników rozwalam jednym ciosem :)

Grafika bardzo ładna i całość gry bardzo klimatyczna.

P.S.
Dzięki tej grze zagram w Dark Souls.

04.02.2017 22:10
odpowiedz
vasili81
1
Junior

w zyciu nie grałem w wieksze gowno. ta gra to katastrofa zero przyjemnosci

15.05.2017 00:01
👍
1
odpowiedz
Zawodowiec_M
88
Konsul
8.5

Przeszedłem, super gra, świetna grafika, świetny, ciężki, zimowy klimat. Brawo.

25.07.2017 17:54
odpowiedz
Rafusv2
27
Wielce Czcigodny

Za trudna...

post wyedytowany przez Rafusv2 2017-07-25 18:16:27
29.07.2017 02:47
odpowiedz
Rafusv2
27
Wielce Czcigodny

Pograłem trochę..myślałem ze dalej będzie łatwiej, ale gdzie tam! przede wszystkim trzeba się nauczyć ruszać i robić uniki by nie dać się trafić. Grę może dałbym rade przejść ale cofając się i pokonując te same potwory + szukanie sekretów, co jest nie dla mnie. Dlatego przez trainer dodałem sobie 15 punktów(2x7), dzięki czemu gra zrobiła się fajna (polecam casualom). Brakuje w niej ustawienia trochę niższego poziomu trudności :P
Gra jest mimo to dobra trzeba przyznać :) Mnie wprowadziła w złość, wyczerpanie, pustkę, szaleństwo - grę wyłączałem, by po pol godziny znów zacząć o nie myśleć :)

post wyedytowany przez Rafusv2 2017-07-29 02:53:55
30.07.2017 23:16
😜
odpowiedz
Rafusv2
27
Wielce Czcigodny
6.5

Nie jestem fanem gier, gdzie liczy się głownie zręczność gracza, a ta gra jest dla mnie zbyt trudna. To co w grze ciekawe to taki survival-horror klimat, ładne animacje i grafika, filmiki, potwory są 'ładne'. Nie dość, ze gra jest mega trudna w walce, to tez trzeba nie popełnić błędu przy rozdawaniu punktów. Bron czy pancerze nie wolno używać tych najwyższych, grałem klerykiem i najlepszy była średnia zbroja i średni kostur. Po założeniu ciężkich rzeczy, nie idzie grac - bohater rusza się jak w smole, nie da rady robić uników, bardzo wolno porusza mieczem, a uniki są najważniejsze w grze. W tej grze bycie tankiem nie ma sensu, nawet bycie nim nie sprawia, ze cios nie dotrze, bo to jest zależne tylko od energii jaka dysponujemy, a nie od oręża. No i nie zawsze walka jest drogą, czasami warto przebiec omijając potwory. Ta cala mapa i brak wskaźniku celu sprawiają, ze łatwo się pogubić i nie wiadomo gdzie dalej iść, wiec się błądzi, a błądząc się ginie. Wieczne odradzanie potworów po przejściu przez drzwi na minus.

post wyedytowany przez Rafusv2 2017-07-30 23:30:33
08.08.2017 20:47
😡
odpowiedz
1 odpowiedź
niko_zabari
3
Junior

Nie rozumiem czemu do cholery gra zrobiona przez polskich twórców nie ma Polskiej wersji językowej. Wytłumaczy to ktoś??

02.09.2017 13:24
odpowiedz
massu
10
Legionista

Witam. Podczas premiery wystawiłem bardzo słabą ocenę tej grze bo po zaledwie 2h grania po prostu ją odinstalowałem. Tydzień temu zainstalowałem ją jeszcze raz i musze stwierdzić, że gra jest naprawdę dobra. Fabuła na sam koniec mnie trochę rozczarowała i czułem mały niedosyt ale sam gameplay jest bardzo dobry i przechodzenie kolejnych etapów sprawiało mi samą przyjemność. Na począten polecam wziąć wojownika albo kleryka i grać bronią dwuręczną. 9/10 Pozdrawiam.

06.09.2017 05:44
odpowiedz
lbj_23
31
Centurion
1.0

nie moze byc innej noty, gry nie da sie przejsc bo glitchuje przy spotkaniu z Bestią, jest to bardzo powszechy bug ktorego nie chcialo im sie zalatac, zmarnowalem kolo 7 godzin zycia, gdybym wiedzial nawet bym nie odpalal tego gowna, szkoda mi kazdej zlotowki na tego gniota, dwojki napewno nie kupie i wam radze to samo bo "city interactive" na nas sra

11.12.2017 19:12
odpowiedz
artcher18
4
Legionista

Mam kod do tej gry, ale nie wiem czy już zdatność do spożycia się skończyła. Tak czy inaczej, oto on- VL5PL-8CXTF-HGXWK na steam. Kto pierwszy, ten lepszy. A kto nie uwierzy, a będzie pierwszy, ten traci. Życzę miłego wieczoru, pozdrawiam, cześć. :)

post wyedytowany przez artcher18 2017-12-11 19:13:22
21.12.2017 10:45
👍
odpowiedz
Dyziak
3
Legionista

Coś nowego, polska gra warta świeczki.

28.02.2018 19:37
1
odpowiedz
Barklo
53
Pretorianin
8.0

Świetna produkcja , czasami wymagająca i trudna ale z poziomem trudności do Nioh czy Dark Souls daleko . Grafika i animacje bardzo ładne nie ma się do czego przyczepić . Walka z bosami też w porządku . Do dyspozycji otrzymujemy trzy różne klasy postaci , Wojownik , Łotrzyk i Kapłan ( trzy style walki ). Gra oferuje ukryte lokacje , przejścia , sekrety . Do dyspozycji mamy cały wachlarz broni i pancerzy . Na mały minus jak dla mnie mała liczba przeciwników i mała liczba lokacji . Druga część nie długo firma dostała kredyt w banku na produkcję . Ogólnie polecam i zapraszam na materiał https://www.youtube.com/watch?v=AenbO8jzQI0&t=25s

18.03.2018 11:30
😈
odpowiedz
berkut47
18
Chorąży
0.0

Dałem się nabrać na okazyjne kupno tej gry. Z przykrością oświadczam, iż nie dałem wiary poszczególnym głosom forumowiczów, co uchroniłoby mnie od wyrzucenia w błoto kilkunastu złotówek. Powiem tak - ta pozycja to KUPA i jest to ocena maksymalnie łagodna. Nie chcę używać określeń bardziej oddających stan rzeczy, gdyż nawet słownik słów zelżywych nie posiada tyle pozycji, które można by użyć w odniesieniu do tego gniota. Zakup stanowczo odradzam, gdyż pozytywów ilość wynosi równe zero.

07.08.2018 16:18
odpowiedz
elobogdan
16
Legionista
7.0

Do Soulsów tej grze daleko, momentami jest irytująca i to nie z powodu poziomu trudności (który w porównaniu z Soulsami jest niski, każdy boss to max 2 próba jeśli ktoś grał w Soulsy). Robimy wojownika, po czym na koniec gry trafiamy gagatków, których można zabić jedynie magią (a jako wojak mamy tylko rękawicę która zadaje marny dmg i ma spory cooldown przez brak many, bo jako wojak nabijaliśmy siłę/wytrzymałość... walka sprowadza się więc do 1 strzału i turlania się czekając na cooldown.....bleh). Najbardziej denerwująca rzecz to lokacje, które są momentami mega ciasne i praca kamery kuleje, do tego pomimo, że lokacji nie jest wiele to można się pogubić, nie wiedząc gdzie następnie mamy się udać, co ciekawe nie przydarzyło mi się to w Soulsach, może dlatego, że tam lokacje są bardziej zróżnicowane i większe, tutaj wszytko zlewa się w 1 kolorową papkę. Grafika jak dla mnie za bardzo oczojebna, do tego gra potrafi stracić kilka(naście) klatek mimo, że gra jest z 2014, ewidentnie optymalizacja nie jest najmocniejszą stroną. Do zalet na pewno system walki, sporo fajnych itemów + wersje specjalne za achivy na bossie i dobry system ulepszania itemów runami.

18.08.2018 18:27
odpowiedz
MrocznyWędrowiec
53
aka Hegenox

Uwielbiam gry typu "soulslike", ale tej niestety nie ... Twórcy zrobili mieszankę Soulsów, Darksiders'ów i czegoś tam jeszcze, niestety żadnej z tych gier nie dorasta do pięt. Mocno przeciętna pozycja (będąc łaskawym) z słabym zakończeniem. Szkoda...

23.08.2018 16:32
👍
odpowiedz
[Matys]
5
Legionista
9.0

Gra jest pod każdym względem lepsza od Dark Souls 2 (którego przeszedłem). Fabuła jest całkiem niezła chociaż zakończenie mogłoby być ciekawsze. Kamera w ciasnych pomieszczeniach czasami wariowała. Poza tym same plusy. Grając łotrzykiem wyexpiłem Dźgnięcie co okazało się dobrym pomysłem, bo przydało się nawet w walce z bosami. Ogólnie polecam, szczególnie osobom, które odbiły sie od Dark Soulsów itp. grom.

27.08.2018 15:10
👍
odpowiedz
ogórekdamian
18
Centurion
8.5

Bardzo dobra gra, ładna grafika, spoko muzyka, poziom trudności wręcz idealny, nie za trudny i nie za łatwy, ciekawi bossowie, długość gry tak około 20h
Na minus muszę zaliczyć celowanie, które często nie zdawało egzaminu, czasami wywalało grę do ekranu startowego, nudne postaccie.

24.09.2018 19:59
odpowiedz
1 odpowiedź
castillo20
35
Centurion
5.5

Więcej bugów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuje, a Ciebie testerze proszę o przymknięcie oka i rozgrzeszenie. Z początku robi wrażenie, po jakiejś godzinie już widzisz, że masz do czynienia z grą bardzo przeciętną, nudnawą i utopioną po uszy w bugach

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze