Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Symulator Portu 2012

To strona z ocenami gry Symulator Portu 2012. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.09.2014 06:33
👍
zochan
1
Junior

Świetny pomysł na grę

21.09.2014 06:34
👎
odpowiedz
zochan
1
Junior

I niestety na pomyśle się skończyło sama gra strasznie niedopracowana. Po 2 latach w zasadzie nikt z nią nic nie zrobił. Podstawowa sprawa jak optymalizacja rozdzielczości stanowi duży problem o licznych bugach nie wspominając.