Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Card Hunter

To strona z ocenami gry Card Hunter. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach WWW.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.12.2012 19:57
Robaczysko
Robaczysko
4
Junior

Hmm, z tego co widzę to system samych kart sporo oparty jest na systemie z karcianki kolekcjonerskiej pt: "Magic the Gathering", więc to już niektórych wyjadaczy gier "niekomputerowych" powinien zachęcić do gry. Co do samej gry? Zapowiada się bardzo się bardzo interesująco. System lochów oraz pola bitwy rozłożone na biurku stanowią ciekawe połączenie. Mam tylko nadzieję, że mikropłatności nie zepsują zabawy w tej grze.

22.05.2015 19:10
odpowiedz
naglywiatr
2
Junior

Dziś się zalogowalem, na moje nieszczęście, straciłem kontakt z rzeczywistością na 5 h. Polecam mocno!