Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Mario Kart 7

To strona z ocenami gry Mario Kart 7. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach 3DS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.06.2014 17:26
zanonimizowany1008131
17
Centurion

Nie mogę się doczekać 10 lipca, dostanę wypłatę i od razu kupię sobie Mario Kart na 3DS :D
Mam swoje lata ale gry z mario zawsze mnie bawiły, nie to co Battlefield i Cod :P

20.02.2015 18:32
odpowiedz
Voxar
2
Junior

Fajne nowości w Mario Karcie, poruszanie się w powietrzu i w wodzie a nawet tworzenie gokarda

13.07.2015 22:36
odpowiedz
zanonimizowany812014
30
Konsul

Pięknie to popyla na przenośnej małej konsolce. Oczywiście jak zawsze brak trybu Story i handicap nastawiony na premiowanie ludków na dalszych miejscach , a zrzucanie plag egipskich na lidera. 60% umiejętności, 40% szczęścia do celu. Prezentowanie 100% czystych umiejętności zaczyna się w Time Trialu gdzie walczymy z "duchem" zapisu wyścigu innego gracza. Hardcore nie z tej ziemi.
A tak to co jeszcze. Piękna , kolorowa oprawa jak na tak mały sprzęcik i dynamika 60 klatek. Wspaniałe trasy pełne dalekich skoków i zakręconych serpentyn gdzie driftowanie idzie na takiej pecie, że aż otrzemy pot z czoła. Dobry tryb multi, chociaż niepozbawiony pewnych denerwujących ograniczeń. Charakterystyczny niepodrabialny feeling i grywalność Nintendo. Blisko 11mln sprzedanych sztuk mówi wszystko. Do zobaczenia na trasie ; )

04.02.2017 12:26
Natalineczka
👍
odpowiedz
Natalineczka
1
Junior

Najlepsza gra na 3ds xl.
Swietna zabawa online. Mogloby byc wiecej tras do wyboru!