Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier TriNodE

Wydawcy gier wyprodukowanych przez TriNodE:


Fishtank Interactive

JoWooD Entertainment AG

Wiadomości dotyczące TriNodE


1914: The Great War - godny następca Historyline: 1914 – 1918

Łosiu, 8 sierpnia 2002, 08:33

W początku lat 90-tych firma Blue Byte wydała znakomitą strategię rozgrywającą się w czasach I Wojny Światowej - Historyline: 1914 – 1918. Nie powiem, sam zagrywałem się w tą grę przez ładnych kilka miesięcy. Niestety od tego czasu jakoś żadna produkcja nie mogła powtórzyć sukcesu Historyline, swoją drogą, gier o pierwszej wojnie światowej było i jest jak na lekarstwo. Tym bardziej polecam wam zainteresowanie się tytułem, o którym już niejednokrotnie wspominałem na łamach tego serwisu, mianowicie 1914: The Great War. Gra jutro, 9 sierpnia, zostanie wydana w Niemczech, firmy TriNodE i JoWood właśnie otworzyły jej oficjalną stronę, znajdziemy na niej m.in. sporo screenów i ponad dwuminutowy film z gry. Po zapoznaniu się z całością powiem jedno – ten tytuł ma olbrzymi potencjał i może powtórzyć sukces Historyline: 1914 – 1918.

Recenzja: RIM – Bitwa o Planetę

Fajek, 12 czerwca 2002, 15:43

RIM: Bitwa o Planetę to gra strategiczna przenosząca graczy do odległej przyszłości. Ziemski statek badawczy Solarius przemierzając przestrzeń gwiezdną natrafia, w strefie nazywanej Outer RIM, na ślady starożytnej, wysokorozwiniętej cywilizacji. Nasza jednostka zaczyna badać tę sprawę, jednak po jakimś czasie okazuje się, że nie tylko ludzie są zainteresowani tym znaleziskiem.

RIM - premiera już w czwartek

Fajek, 15 maja 2002, 11:51

Jak informuje firma Lemon Interactive, już 16 maja (czwartek), nastąpi polska premiera najnowszej strategii czasu rzeczywistego 3D RIM - Wojna o Planetę. Równocześnie z premierą gry RIM ukaże się także najnowszy numer projektu "Super Gra Extra" wraz z dołączoną grą Real War.

Strategie, na które warto czekać w odczuciu skromnego gracza

Łosiu, 10 marca 2002, 13:08

Na wstępie zaznaczam, że nie chodzi tu o przedstawienie wszystkich nadchodzących RTS-ów, czy turówek, ale gier, które starają się jak najwierniej oddać realia historycznych wojen i potyczek. Jak wiemy, do roku 2000 prym w tej dziedzinie wiodła seria Close Combat, niestety odeszła do lamusa, a część piąta okazała się być ostatnią. Również w 2000 roku ukazała się gra Combat Mission: Beyond Overlord, przejęła palmę pierwszeństwa i trzyma ją do dziś, już blisko dwa lata. Przez ten czas praktycznie nie było żadnego innego tytułu tego typu godnego uwagi, jednak rok bieżący rok oraz początek roku 2003 może odmienić panującą sytuację. W tym okresie ma, bowiem zostać wydanych kilka bardzo ciekawie zapowiadających się tytułów, które pokrótce wam przedstawię.