Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

THQ Nordic Barcelona Studio: wyprodukowane gry

Gothic Remake

Gothic Remake (PS5)

Gothic Remake

Gothic Remake (XSX)

Gothic Remake

Gothic Remake (PC)

Gry w produkcji i planach

Gothic Remake PC, PS5, XSXbrak danych

Wydawcy gier THQ Nordic Barcelona Studio

Wydawcy gier wyprodukowanych przez THQ Nordic Barcelona Studio:


THQ Nordic / Nordic Games

Wiadomości dotyczące THQ Nordic Barcelona Studio


Fani Gothica to również miłośnicy Wiedźmina wg ankiety

Czaruś, 19 lutego 2020, 14:31

Potwierdzając kontynuowanie prac nad Gothic Remake, THQ Nordic opublikowało również wyniki ankiety towarzyszącej grywalnemu teaserowi gry. W poniższym artykule przytaczamy krótkie zestawienie informacji w nich zawartych.

Gothic Remake powstaje na PC, PS5 oraz Xbox Series X

Czaruś, 19 lutego 2020, 09:14

Wielu fanów z zapartym tchem czekało na tą wiadomość – powstanie remake'u kultowej gry Gothic zostało oficjalnie potwierdzone. THQ Nordic poinformowało, że zdecydowało się podjąć pracę nad odnowioną wersją klasyka. Tytuł trafi na PC, PS5 oraz Xboxa Series X.

Piranha Bytes komentuje Gothic Remake. Studio wkrótce ogłosi nową grę RPG

Ender, 17 grudnia 2019, 16:14

W najnowszym komunikacie skierowanym do fanów studio Piranha Bytes podzieliło się informacjami na temat jego kolejnego projektu RPG, a także odniosło się do powstającego powoli kompletnego remake'u Gothica.

Remake Gothica 2 też może powstać. THQ Nordic o planach wobec marki

Entelarmer, 16 grudnia 2019, 16:43

Nie tylko oryginalny Gothic ma szansę na remake. Community manager w THQ Nordic wspomniał, że firma rozważa również odświeżenie drugiej i trzeciej odsłony cyklu.

Gothic Remake z cheatami i nowe informacje od twórców

Entelarmer, 15 grudnia 2019, 12:54

Firma THQ Nordic podzieliła się kolejnymi informacjami na temat potencjalnego odświeżenia Gothica. Wydawca wciąż nie jest pewien, czy projekt rzeczywiście powstanie, ale jeśli tak, to twórcy planują już zmiany zgodne z sugestiami fanów. Przy okazji zdradzono kody pozwalające na korzystanie z opcji trybu deweloperskiego.

Gothic Remake – wymagania sprzętowe prototypu

Vergil, 13 grudnia 2019, 20:29

Prototyp potencjalnego remake'u pierwszego Gothica jest już dostępny na Steamie, toteż znamy jego wymagania sprzętowe. Jak się okazuje, by zobaczyć Gothic Playable Teaser w najwyższych detalach, będziemy potrzebować całkiem potężnej maszyny.

THQ Nordic chce stworzyć remake Gothica. Jest trailer i demo! [AKTUALIZACJA: Ankieta dla graczy]

Vergil, 13 grudnia 2019, 19:02

Firma THQ Nordic ogłosiła, że rozważa przygotowanie remake’u pierwszej części serii Gothic. Wydawca nie tylko udostępnił zwiastun projektu, lecz także oddał w ręce graczy grywalny prototyp. To ci ostatni zdecydują, czy prace nad tą produkcją będą kontynuowane.