Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry Windows Phone przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą na platformę Windows Phone ułożone według popularności.

Przed premierą 3
Win Phone
Tematyki
Czas
Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne2
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Football Empire
Football Empire

Strategiczne 2018

Menadżer piłkarski, w którym zadaniem gracza jest poprowadzenie do zwycięstwa drużyny oddanej w jego ręce. Do jego zadań należy nie tylko rozbudowa klubowego stadionu, lecz także opracowywanie planów treningowych, dobór taktyki czy wreszcie wybór rywali, z którymi jego piłkarze zmierzą się w kolejnych meczach.

Farm On!
Farm On!

Strategiczne 2018

Farm On! to casualowa strategia, która pozwala graczom zarządzać własną farmą. Za stworzenie tego tytułu odpowiada producent gier z gatunku HOPA, studio Eipix.

Dekompresja
Dekompresja

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Osadzona w realiach science-fiction mobilna strzelanina sieciowa, w której wcielamy się w komandosów piechoty kolonialnej, uwikłanych w korporacyjną walkę o surowce. Gracze rywalizują ze sobą w trzech trybach rozgrywki: Deathmatch, Team Deathmatch oraz Capture the Flag, mając do dyspozji 8 unikalnych rodzajów broni. Atutem produkcji jest wyróżniająca się oprawa graficzna, wykonana w technologii cel-shading.