Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry The Crew (PC)

Dodatki do The Crew

The Crew: Calling All Units
The Crew: Calling All Units

dodatek do gry29 listopada 2016

Kolejne rozszerzenie do samochodowej gry MMO, stworzonej przez zespół Ivory Tower. Tym razem deweloperzy przygotowali składającą się z dwunastu misji minikampanię, w której możemy stanąć po drugiej stronie barykady i wcielić się w funkcjonariuszy policji. Zabawa opiera się na dynamicznych i efektownych pościgach, a do naszej dyspozycji oddano gadżety i zdolności niedostępne w podstawowej wersji gry. Policjanci robią zatem użytek z ładunków elektromagnetycznych i wzywają wsparcie z powietrza, z kolei pozostali zawodnicy korzystają z granatów błyskowych i nieskończonego nitro. Ponadto, w The Crew: Calling All Units debiutują nowe pojazdy, które można przerobić z myślą o specyfikacji policyjnej. Co ciekawe, w rolę ofiar stróżów prawa mogą wcielić się posiadacze podstawowej wersji gry – dodatek jest obligatoryjny wyłącznie jeśli chcemy zasiąść za kierownicą radiowozu.

The Crew: Wild Run
The Crew: Wild Run

dodatek do gry17 listopada 2015

Pierwsze duże rozszerzenie do gry samochodowej The Crew studia Ivory Tower. W trakcie zabawy przenosimy się na tzw. Szczyt (ang. The Summit), czyli w miejsce spotkań kierowców oraz entuzjastów szalonych wyścigów. Trzon rozgrywki stanowią oczywiście kolejne wyścigowe zmagania, rozgrywane w kilku różnych wariantach (np. drag racing czy wyścigi monster trucków), a każdy z nich toczy się w osobnej, przeznaczonej mu lokacji (np. słynna równina w Bonneville czy Dolina Yosemite). W czekających na nas wyzwaniach możemy oczywiście wykorzystać dotychczas posiadane samochody, jednak w dodatku nie zabrakło także szerokiej gamy zupełnie nowych maszyn. Wśród nich znalazły się m.in. wysokiej klasy motocykle wyścigowe, rozwijające ogromne prędkości dragstery, miażdżące wszystko na swej drodze monster trucki czy też samochody przystosowane specjalnie do driftu. Nie obeszło się również bez drobnych poprawek w warstwie wizualnej gry.

DLC do The Crew

Speed Car Pack

cena: 29,00 zł

DLC12 lutego 2015

Pakiet zawiera trzy nowe auta: Saleen S7 Twin-Turbo, Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series oraz Alfa Romeo 4C, oficjalne barwy i zestaw unikatowych części ozdobnych.

Street Edition Pack

cena: 30,00 zł

DLC27 stycznia 2015

Dodatek odblokowuje zawartość przedpremierową: pakiety Mini Cooper S 2010 – Street Edition, BMW Z4 sDrive35is 2011 – Street Edition, Dodge Ram SRT-10 – Street Edition, 2015 Ford Mustang GT Fastback – Street Edition, pakiet części dla wersji seryjnej McLarena 12C (dostępny tylko z Season Pass), a także zestawy akcesoriów Show Off, Racer i Surfer.

Extreme Car Pack

cena: 30,00 zł

DLC20 stycznia 2015

Pakiet zawiera trzy nowe auta: Aston Martin V12 Zagato, 2013 SRT Viper GTS i Abarth 500, oficjalne barwy oraz zestaw unikalnych części ozdobnych.