Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 3 czerwca 2008, 16:42

Click! zawartość Numeru 07/2008

adres: 50-107 Wrocław, ul. Sukiennice 6
tel: (+48 022) 341 20 83
email: [email protected]
wydawca: Wydawnictwo H. Bauer Sp. z o.o.

Najnowszy Click! w sprzedaży od 3 czerwca. Na dołączonej płycie DVD znajdziesz dwie pełne wersje: strategię Kozacy II: Bitwa o Europę oraz samochodowego erpega w klimatach Fallouta i Mad MaxaHard Truck Apocalypse. Wewnątrz numeru przeczytasz obszerną zapowiedź Burnout: Paradise, konsolowej ścigałki która wreszcie trafi na PeCety. Bliżej przyglądamy się także innym świetnie zapowiadającym się tytułom, w tym Warhammer 40.000: Dawn of War 2 oraz Lord of the Rings: Conquest. W temacie numeru powracamy do klimatów drogowych testując Race Driver: Grid, naszej uwadze nie umknęła również Trackmania United: Forever – to jedna z pierwszych naprawdę trójwymiarowych gier na rynku! Dzięki wytężonym obserwacjom ruchu ciał niebieskich udało nam się przechwycić i przeanalizować kolejnego „obcego” z galaktyki Eksboksa – sprawdzamy PeCetowe Mass Effect. W dziale poradnikowym pomagamy natomiast w przejściu Assassin’s Creed. W redakcji zazdrościmy Alatairowi jego sprawności fizycznej, ale nie pozostajemy bierni i ostro ćwiczymy naszą krzepę. Oczywiście na Wii FIT – szczegóły w obszernym teście. Do numeru jak zwykle dołączamy książeczkę o klasycznych grach, tym razem o Total Annihilation i Supreme Commander, mamy dla ciebie również Plakat Kibica Euro 2008 ze szczegółowym terminarzem nadchodzących Mistrzostw Europy. To oczywiście nie wszystkie atrakcje nowego Clicka. Zobacz pełny spis treści.

Zapowiedzi

Burnout: Paradise, Free Realms, Love, 2 Days to Vegas , Lord of the Rings: Conquest, Rise of the Argonauts, Warhammer 40K: Dawn of War 2, Majesty 2, Beijing 2008, Witches, Champions Online, Saints Row 2

Newsy

Temat numeru

Race Driver: GRID

Recenzje

TrackMania United Forever, Mass Effect, Europa Universalis: Rzym, Overclocked: Historia o przemocy, FIM Grand Prix Speedway 3, Lost Empire: Immortals, Iron Man.

Poradnik

Assassin’s Creed

Extra

Polski finał ESWC 2008, FIFA Interactive World Cup.

Nie tylko gry

Wii Fit, testy sprzętu, listy, ostatnia strona.