Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 21 września 2004, 17:37

Click! zawartość Numeru Wydanie Specjalne 09/2004

adres: 50-107 Wrocław, ul. Sukiennice 6
tel: (+48 022) 341 20 83
email: [email protected]
wydawca: Wydawnictwo H. Bauer Sp. z o.o.

W dniu 21 września do kiosków trafiło specjalne wydanie miesięcznika Click!, poświęcone w całości grze The Sims 2 oraz jej przebojowemu poprzednikowi. Magazyn kosztuje 8,50 zł, zawiera 52 strony oraz płytę CD.

W numerze:

Megarecenzja The Sims 2

Długo oczekiwany sequel pojawił się już w sklepach. Czy spełnił oczekiwania graczy? A może sprawił im zawód (murarza, blacharza, betoniarza - dowolny właściwie)?

Rewolucja w interfejsie?

Na początku czeka cię szok. Gra zupełnie inaczej wygląda i inaczej się nią steruje! Na szczęście szybko połapiesz się w zawiłościach programu... nie bez pomocy Clicka!

Co nowego?

Zmieniło się. Nie tylko poprawiona grafa, nie tylko zupełnie nowa Sztuczna Inteligencja, ale i odmienione środowisko, dodatkowe zawody, nowe przedmioty specjalne. Jest o czym czytać!

Czy wiesz, że?

Garść świeżych jak zielona trawa wieści ze światka The Sims. Statystyki, plotki, njusy sprawdzone i niesprawdzone. Także "Starsky i Hutch". A co, nie wolno?

Poradnik The Sims 2

Jak grać, by wygrać? Co zrobić, by spełnić się w roli głowy domu? Skąd wziąć potomstwo? Jak się oślubić i zobaczyć ducha? Nie wiesz? Dowiesz się! My już wiemy...

Stare, ale dobre

The Sims 2 nie wzięło się znikąd. Cztery lata temu w sklepach pojawiła się pierwsza część gry, a później dobiło do niej siedem kolejnych dodatków.

Darmowe dodatki

Seria The Sims obrosła w darmowe dodatki jak parlament w parlamentarzystów. Przeglądając ten artykuł dowiesz się, ile warty był każdy z nich.

Gry inspirowane The Sims

Partners, Singles I Space Colony to tylko trzy spośród ośmiu gier, które czerpią natchnienie z gry Willa Wrighta. Czy warto w nie zagrać? A może wypada uciekać na ich widok?

Nie tylko zwykły pecet

The Sims zawędrowało już na konsole. Bustin' Out zrobiło sporo szumu, a teraz z desantem szykują się The Urbz. Będzie ciekawie...

101 sposobów na wykończenie Sima

Uśmiercić w basenie, a może spalić? Eeee, porazić prądem! Ukatrupić! Zagłodzić! Sposobów na pozbawienie Simów życia jest naprawdę wiele!

Strony WWW

Przegląd najlepszych, najciekawszych i najbardziej zakręconych stron poświęconych pewnej grze, której poświęcić można życie całe.

Upiorny test osobowości

Ten zapiaszczony niemowlak będzie się niektórym po nocach śnił... Ale gdyby nie on, nie dowiedziałbyś się, w jakiej grze żyjesz!

Pamiętnik Sima

Simy też piszą pamiętniki. I - jak się okazuje - życie ich niewiele różni się od naszego. Z tą różnicą, że małe wirtualne ludki mają dużo bardziej przechlapane.

Na płycie CD:

Pełna wersja programu do tworzenia simów, czyli The Sims 2 Body Shop, bonus Space Colony Alien Horde, filmy oraz wersje demo gier simopodobnych, tapety, bonusy.