Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Jacek Wilk. Pożyteczny

04.05.2021 18:24
1
planeswalker
14
Generał
Wideo

Jacek Wilk. Pożyteczny

Wilk na mikrofonie, w głowie się nie mieści.
http://www.youtube.com/watch?v=MpbmCz_o1yA

*****************************************************

Czy wiesz, czemu Wilk tak szura w księżycową noc?Jacek Wilk uchodzi za merytoryczną podporę Konfederacji. Wzorem Krzysztofa Bosaka studiował 9 kierunków, ale dla odmiany któreś z nich ukończył. Prawnik, ekonomista, biznesmen. Czego chcieć więcej?Już wy dobrze wiecie czego.Jak przykładny konfederata Jacek jest człowiekiem pobożnym. Jest to oczywiście pobożność prawicowa, gdzie Bóg służy za pałkę do lania po łbach bezbożników. Jacek nie ukrywa, że uważa ateistów za zakałę ludzkości oraz zagrożenie dla cywilizacji.

Ateiści potrafią tylko mordować, rabować i niszczyć. Nie potrafią niczego zbudować, potrafią tylko negować.

Ateiści zgładzili grubo ponad 100 mld ludzi, bo jedynym sensem życia są dla nich zwierzęce instynkty.

Ateizm jest dziwną antyludzką odmianą głupoty, ponieważ tylko wiara zna odpowiedź na pytania o dobro, piękno i sumienie.

Ateiści jak ognia boją się pytań: jaki jest sens życia i kto dał prawa natury rządzące światem? Jest tylko jedna pewna rzecz: że Bóg istnieje i jest konieczny do zaistnienia świata.

Na istnienie Boga jest masa logicznych dowodów.

Dlaczego lewactwo tak bardzo chce zakazać ludziom chodzenia do kościoła? Bo chce rządzić ludźmi za pomocą strachu, który odbiera rozum. Wiara zabiera strach; w kościele przestajesz się bać, dzięki czemu myślisz racjonalnie.

Warto być praktykującym katolikiem – nic nie tracisz, wszystko zyskujesz. Ale to nie jest wiara dla cieniasów. Trzeba być twardym, a nie miękką fają.

Jacek jest twardą fają i z heretykami się nie pieści. Tak jak Sławek Mentzen, Grzegorz Braun i reszta polskiej patokonserwy podpisał się pod Konfederacją Gietrzwałdzką. To taki bekowy dokument, gdzie mowa m.in. o dążeniu do Wielkiej Polski Katolickiej, która ma pomóc w osiąganiuprzez Polaków życia wiecznego.

Nie był to jedyny raz, kiedy Jacek przekonywał innych o swojej hardości. Idolka Wilka, Margatet Tchatcher, powiedział kiedyś, że być wpływowym to jak być damą – jeśli musisz mówić ludziom, że nią jesteś, to znaczy, że nią nie jesteś. Obawiam się, że to samo dotyczy bycia madafakierem. Jeśli nim jesteś, to nie musisz tego ciągle powtarzać. Ale jeśli na tym punkcie kompleksy, to na każdym kroku będziesz się kreować na gieroja.

I tak przykładowo Jacek stwierdził niedawno, że Konfederacja jest jedyną męską partią w Polsce, a męskość to... Aby podkreślić swoją samczosć Jacek nazywa prawa człowieka lewackimi bzdurami. Powtarza za Korwin, że trzeba zabić, kurwa, tych ludzi oraz że lekarstwem na rząd PiS-u jest ołów. Ach, męski, twardy, bezlitosny… ale to nie wszystko! Wilk to także bożyszcze kobiet! Jak bowiem powiedział

konserwatywni liberałowie mają zawsze ogromne powodzenie wśród kobiet jako najlepsi kandydaci na męża - samodzielni, zaradni, pracowici, przedsiębiorczy, rodzinni i mający dobrze poukładane w głowie. A do tego z szarmanckim podejściem do kobiet.

To prawda, że konserwatywny liberałowie są bardzo prorodzinni. Taki Korwin ceni rodzinę tak mocno, że aż założył sobie dwie. A szarmanckie podejście do kobiet? Tego też nie da się odmówić Wilkowi. W swoich tłiterowych podbojach wspina się na wyżyny dżentelmenerii.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1605478597CjDor4SZKUbqNpWBn57HOw.jpg
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1605474168Wtd7o0HXHnNF7InSElSgma.jpg
https://www.wykop.pl/wpis/53990729/koroluk-mam-cos-na-wilka-%CA%96-zobacz-tez-te-konto-ht/
https://www.wykop.pl/wpis/53160219/bekazprawakow-bekazlewactwa-bekazpisu-spermiarzale/
O NIE, TO SPERMIAGE

Nie wiem, czy zauważyliście, ale ci wszyscy łonabi twardziele pomstujący na chłoptasiów w rurkach mają jedną wspólną cechę. Sentyment do wschodnich satrapów. Putin, Łukaszenka, Chińska Partii Komunistyczna – jeśli wprost nie wzdychają do tych łajdaków, to przynajmniej usprawiedliwiają. Nie inaczej jest z naszym wilczym samcem alfa.

Pamiętacie referendum na Krymie w 2004? Odbyło się ono po agresji Rosji na Ukrainę. Przeprowadzono je pod lufami karabinów. Nie dopuszczono niezależnych obserwatorów. Urny były szklane, aby ludzie Putina widzieli, czy na pewno wszyscy głosują na słuszne opcje. W lokalach wyborczych były instrukcje, jak głosować za przyłączeniem Krymu do Rosji. Ordynarnie fałszowano wyniki i w takim Sewastopolu frekwencja wyniosła 123%. I można tak jeszcze długo – w każdym razie referendum było farsą i nie jest uznawane na arenie międzynarodowej.

Jest jednak uznawane przez Jacka Wilka.

Co do Krymu: po ukraińskim bezhołowiu wcale się nie dziwię że ogromna większość mieszkańców zagłosowała za przejściem do FdR”.

Nie dość, że Wilk wierzy w sfałszowane wybory, to jeszcze je autoryzuje za pomocą zagranicznych wojaży. W 2018 uczestniczył w Jałtańskim Forum Ekonomicznym na okupowanym Krymie. Rosjanie organizują forum głównie dla celów propagandowych. Wizyty przedstawicieli obcych państw interpretują jako dowód uznania Krymu za cześć Federacji Rosyjskiej. No i kiedy Wilk był na Krymie, to udzielił wywiadu putinowskiej gadzinówce Sputnik.

Wilk także spotykał (spotkał?) się z Marine Le Pen, francuską polityczką stojącą na czele skrajnie prawicowej partii Zjednoczenie Narodowe. Le Pen nazwała Putina obrońcą chrześcijańskiego dziedzictwa europejskiej cywilizacji i cała jej partia uchodzi za piątą kolumnę Kremla. Całkiem im się to opłaca - w 2014 dostali 9 milionów euro pożyczki od rosyjskiego banku.

Mało? Wilk także zaprosił do sejmu przedstawicieli faszyzującej partii Alternatywa dla Niemiec. Wiecie, to ta partia, której rzecznik powiedział, że zaproszenie większej liczby imigrantów to nie problem, bo zawsze ich potem można zagazować. Albo której wiceszef, Alexander gauland, powiedział, że Niemcy powinni być dumni z osiągnięć Wehrmachtu. Albo której szef z jednej frakcji, Björn Höcke, nazwał pomnik upamiętniający ofiary Holocaustu pomnikiem hańby, bo kultywuje mentalność pokonanego narodu. Albo której jeden z deputowanych, Kay Nerstheimer, rozsyłał film obwiniający Polskę o wybuch drugiej wojny światowej. Albo której kandydatka, Elena Room, rozsyłała zdjęcie akwarelisty podpisane: "Adolf, proszę wróć! Niemcy potrzebują Cię! i "Tęsknimy od 1945".

No więc Wilk zaprosił do sejmu przedstawicieli Alternatywy dla Niemiec, i to tych z jej skrajnego skrzydła. Był tam np. Andreas Kalbitz, który nazwał plany wzmocnienia wschodniej flanki NATO prowokowaniem Rosji. Dziennikarz oko.press, Adam Traczyk, poprosił Wilka o komentarz, na co ten odpowiedział z konfederackim wdziękiem:

Wie Pan po czym poznaję idiotów z różnych stron sceny politycznej, którym brak argumentów? Ci z lewej strony nazywają Cię »faszystą«, a Ci z prawej – „ruskim agentem”. Tak czy tak, takie »argumenty« kończą rozmowę – nie ma sensu rozmawiać z głupkiem.

I to powiedziawszy, zablokował Traczyka.
Mimo wszystko Wilk chyba nigdy otwarcie nie wzdychał do Putina. W tym specjalizuje się Korwin, który bez ogródek mówi, że większość polityków nie dorasta Putinowi do pięt, jest on bardzo dobrym prezydentem Rosji i byłby dobrym prezydentem Polski. W Konfederacji jest podział obowiązków. Od robienia dobrze Putinowi jest Korwin, a Wilka oddelegowano na odcinek lizania stópek Łukaszence.

Rok temu na Białorusi wybuchły protesty na tle wyborów prezydenckich. Łukaszenka wsadzał do wiezienia opozycyjnych kandydatów, fałszował wyniki, no i po prostu był Łukaszenką. Demonstrantów aresztowano, pałowano i torturowano w milicyjnych matniach. Jacek od początku trzymał stronę tyrana i wyrażał się z pogardą o protestujących.

Na szczęście nie ma już czego wspierać. Bardzo słabo ten majdanek wypadł tfu, demokratom

> - NO I PO ZABAWIE Można już przestać się podniecać "demokracją" i "prawami człowieka" na Białorusi i spokojnie wrócić do grilowania.
Wilk widział Łukaszenkę jako gwarant białoruskiej państwowości.

Łukaszenka jest gwarantem białoruskiej państwowości -ogromna większość Białorusinów zawsze chciała przyłączenia do Rosji.

Wilk oczywiście łże. Polski Instytutu Spraw Międzynarodowych przytacza sondaż Białoruskiej Pracowni Analitycznej z grudnia 2019 i 75% respondentów opowiedziało się za pozostaniem niezależnym państwem.

A co do Łukaszenki jako gwaranta niepodległości... Białoruś dzięki działaniom Baćki jest już w dużej mierze podległa Rosji. W 2000 powstało Państwo Związkowe Rosji i Białorusi. W ramach porozumień integracyjnych podporządkowano białoruskie wojska rosyjskiemu dowództwu. Rosja kawałek po kawałku zagarnia białoruską gospodarkę. W 2011 Gazprom przejął 100% akcji białoruskiego koncernu Biełtransgaz, który jest właścicielem gazociągów biegnących przez Białoruś. Rosja kontroluje 25% sektora bankowego Białorusi. Gospodarka Białorusi od lat opiera się głównie na rosyjskich subsydiach. Chodzi tu zarówno o bezpośrednie dotacje, jak i preferencyjne ceny gazu oraz bezcłową ropę.

Na dodatek Łukaszenka przez lata walczył u siebie z białoruskim językiem. Oficjalnym językiem w mediach, administracji państwowej i na uczelniach był rosyjski. Białoruski był wypierany z przestrzeni publicznej. Baćka zmienił kurs dopiero po aneksji Krymu i język białoruski powoli wraca na salony.
Choć Łukaszenka sprzeciwia się pełnej aneksji, to stoi raczej w rozkroku z jedną nogą na Kremlu.

Kłopoty wewnętrzne wynikające z autorytarnego stylu rządzenia mogą go zmusić do pogłębiania integracji z Rosją. Nazywanie go gwarantem państwowości Białorusi, w przeciwieństwie do przedstawicieli opozycji demokratycznej, która mogłaby obrać kurs na zachód, to kretynizm.

W swoich umizgach do Łukaszenki Wilk ociera się niekiedy o szaleństwo. Ktoś mu na fejsbuku zwrócił uwagę, że Łukaszenka to gwarant tego, że Białoruś w stosunku do Rosji będzie miała taki status, jaki miała PRL do ZSRR. Co na to Wilk?

Dobra uwaga. PRL była państwem suwerennym, a III RP pod okupację UE już nie

Tę myśl Wilk rozwinął gdzie indziej:

1. PRL nie płaciła ZSRR stałego haraczu (składka członkowska),
2. W Moskwie nie przyjmowano dyrektyw i rozporządzeń, które wchodziłyby w życie i obowiązywały w PRL,
3. W Moskwie nie było sądu, który byłby sądem ponad polskimi sądami (jak TSUE).

I nawet kuce od libertarian zwrócili mu uwagę, że bredzi, bo musieliśmy matuszce przesyłać Rosji surowce, Moskwa mianowała nam sekretarzy, no i w ogóle z czym do ludzi.Ktoś Jackowi powiedział, że popiera dyktatora. Co na to Wilk?

A wie pan, że na Białorusi łatwiej się prowadzi działalność gospodarczą niż w Polsce?

To fajnie, że łatwość założenia firmy jest jedynym miernikiem wolności, ważniejszym niż to, czy władca zabija przeciwników politycznych. Ale nawet w tym punkcie Wilk kłamie. Według rankingu easy od doing business Polska jest 9 oczek wyżej niż Białoruś i nigdy nie była niżej.Kiedy ktoś mu zwrócił uwagę, że Białoruś nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem, to odparł:

Proszę porównać choćby system podatkowy w Polsce i Białorusi

I faktycznie, w Białorusi podatki to 25% ichniego PKB, a u nas 34%. Tylko Wilk najwidoczniej nie rozumie, że kiedy gospodarka jest w rękach państwa, to nie ma potrzeby nakładania wysokich podatków. Białoruś specjalnie nie przeszła transformacji ustrojowej. Państwowy sektor zatrudnia tam od 57 do 82% siły roboczej. Państwo generuje też od 48% do 75% PKB. Te dolne widełki to są szacunki Belstatu, czyli białoruskiego GUS-u, która ma niską wiarygodność. Te górne widełki to prawdopodobnie bliższe prawdzie szacunki niezależne. Także białoruskie rolnictwo opiera się na kolchozach.

Według indeksu wolności ekonomicznej – która ma swoje wady, ale o tym kiedy indziej – Białoruś jest na 95 miejscu na świecie. Polska jest na 41. Wolnorynkowiec zachwycający się Białorusią to jest jakieś nieśmieszny żart.

W związku z miękką polityką Łukaszenki ws. pandemii Wilk powiedział, że na Białorusi jest najwięcej wolności w Europie.
Według Wilka Baćka to porządny dyktator z jajami, który w temacie pandemii sprawdza się lepiej niż banda demokratycznych tchórzy. Zalinkował tu do wypowiedzi Łukaszenki, którą nazywa wyjątkowo rigczową. Posłuchajcie fragmentów tej rigczowej wypowiedzi.
Tak więc rigcz to rady, by zabić wirusa wódką i pojeździć traktorem.

Baćka sprzeciwiał się restrykcjom nie dlatego, że był konfederackim trolnościowcem. Od stycznia 2019 na Białorusi trwała recesja i Łukaszenka się bał, że gospodarka z tektury całkowicie się zawali. Nie było ich stać na lockdown, więc złożyli ludzkie życie na ołtarzu PKB. Zresztą i tak potem wprowadzili nakaz noszenia maseczek, przestrzegania zasad społecznego dystansu oraz zamknęli granice. Nie wiadomo, ilu ludzi zginęło z powodu wirusa, bo białoruskie urzędy fałszują statystyki. Belsat przytacza wypowiedź dyrektora działu badań organizacji Centr EAST, według którego:

Nasz kraj może radzić sobie z pandemią najgorzej w Europie, a możliwe, że i na świecie – podkreślił.

Niezależny portal Mediazone podaje niższe wartości, ale dalej znacznie wyższe niż fikcja białoruskich urzędów.
Wirus to ostatnio konik Wilka. Trzeba przyznać, że odnalazł się w nowej rzeczywistości. Wydał dwie książki związane z pandemią.

Legalne sposoby na nielegalne szczepionki. Analiza prawna obowiązku szczepień w Polsce,
Jak zrzucić kaganiec? Obrona przed mandatami za brak maseczki

Oczywiście książki się same nie sprzedadzą, potrzebny jest marketing. Za dział marketingu robi Wilkowi jego własnego konta na tłiterze, gdzie hurtowo produkuje foliarskie głupoty.
Pandemia? Wystarczy wyłączyć telewizor i zniknie.
Straciłeś węch? Nie przejmuj się, za parę dni odzyskasz i po strachu.
Choroby bezobjawowa? Nie wierzę w takie coś. Cukrzyca, jaskra? Nie słyszałem.
Testy RT-PCR? Do wyrzucenia, 80-90% wyników jest błędnych.
Najdalej odjechał w temacie szczepionek. Kiedy ktoś go nazwał proepidemikiem, odparł buńczucznie:

Ma Pan na myśli epidemie raka, alergii, uczulen, alergii i autyzmu wśród coraz młodszych dzieci (w ostatniej dekadzie wzrost o kilkaset procent - tak się dziwnie składa, że w tym czasie wzrosła też skokowo liczba szczepień)??

Tak, Wilk sugeruje związek szczepionek z autyzmem, rakiem i innymi chorobami. Związek oczywiście wielokrotnie obalony w badaniach. Andrew Wakefield, od którego wziął się mit szczepionek wywołujących autyzm, sfałszował swoją pracę i odebrano mu uprawnienia lekarskie.

Wilk wątpi też w skuteczność szczepionek na kowid, no bo – główkuje - skoro 90% zakażonych przechodzi chorobę bezozbjawowo lub bardzo łagodnie, a i sama szczepionka ma mieć skuteczność w okolicach 90%, to znaczy, że po szczepieniu mam identyczne ryzyko zachorowania jak bez szczepienia! Wścibski prawnik wykrył spisek BigPharmy, lekarze go nienawidzą! Bo na pewno skuteczność szczepionek nie odnosi się do tych 10%, którzy przeszliby chorobę z objawami.

Akcję masowych szczepień Wilk nazywa eksperymentem medycznym! Udostępnia obrazek podpisany Impfen match Frei, czym pluje na groby ofiar Holocaustu. Epatuje przypadkiem pielęgniarki z USA, która zemdlała po szczepionce. Na poparcie swojego stanowiska przytacza takie autorytety medyczne, jak Edyta Górniak.

Wreszcie zapytuje: skoro szczepionki są dobre, to po co ta cała kampania szczepienna?

No kurde, Wilk, chyba po to, by odpór antynaukowej propagandzie takich mózgów jak ty. Ale to tylko taka moja hipoteza.

Oczywiście nie tylko w przypadku szczepionek Wilk rozmija się z nauką. Jacek wstawił kiedyś grafikę porównującą PiS do Konfederacji. Konfederacja różniła się w takich punktach, jak GMO oraz 5G – i Wilk uznał to za zaletę, mimo że to zupełnie bezpieczne technologie. I tak to właśnie wygląda, wszystko jasne dla Polaka.

Wilk odrzuca także antropogeniczne ocieplenie klimatu. Nazywa je religią i dziwuje się, jak można wierzyć, że CO2 powoduje ocieplenie.Przejdę do podsumowania. Jacek Wilk reprezentuje wszystko, co najgorsze w skrajnej prawicy. Powiela klemlowską propagandę, sieje pseudonaukę, pluje na ateistów i chciałby zabić, kurwa, tych ludzi.

Czy jest ktoś normalny w tej partii? Często słyszę, że Artur Dziambor. No więc śpieszę donieść, że Dziambor... forsował Wilka na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich.

I dlatego, drogi Arturze, idziesz jako następny.

Spis źródeł: https://pastebin.com/RsrLvzGT

04.05.2021 18:25
Soulcatcher
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
Soulcatcher
235
ESO

Płacą ci za wklejanie takich rzeczy?

04.05.2021 19:03
neXus
2.1
3
neXus
203
Fallen Angel

Płacą ci za komentowanie takich rzeczy? :)

04.05.2021 19:04
Soulcatcher
2.2
Soulcatcher
235
ESO

neXus ---> powinieneś posiadać umiejętność odróżnienia komentarza od pytania, bez tego ciężko ci się będzie porozumiewać z ludźmi.

04.05.2021 21:43
Herr Pietrus
😉
2.3
3
Herr Pietrus
194
Ubecka Wdowa

Na wyższym poziomie jednak jest się świadomym, że takie pytanie zawiera tezę, a jeśli nawet nie sugeruje odpowiedzi, to miedzy wierszami wyraża nastawienie do komentowanej treści.

post wyedytowany przez Herr Pietrus 2021-05-04 21:43:21
04.05.2021 18:26
mohenjodaro
3
odpowiedz
9 odpowiedzi
mohenjodaro
77
Clive Bixby

Nie ma sensu czytać tego bełkotu, swoją drogą taki bełkot można sklecić o każdej osobie publicznej. Tu akurat jakiś frustrat nadaje ze skłotu, zamiast udać się do zarobkowej pracy.

04.05.2021 19:09
Devilyn
3.1
1
Devilyn
179
Organised Chaos

Piecze Cię tyłek pod każdym wpisem planeswalkera i zazwyczaj jest to dokładnie to samo tylko inaczej ubrane w słowa. Chciałbyś się kiedyś sie odnieść merytorycznie do tego czy tylko będziesz klepał te kucowskie bon moty?

04.05.2021 19:25
mohenjodaro
3.2
mohenjodaro
77
Clive Bixby

Nie będę się wdawał w dyskusje z planeswalkerem, bo nie mam na to ochoty, ani czasu. Oczekuję jedynie tego, by administracja forum respektowała własny regulamin.

§ 2. ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM
1. Zakładając wątek, dopisując się do istniejącego wątku i publikując ilustrację, Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania poniższych zasad:

b) nie wolno obrażać i poniżać w jakiejkolwiek formie innych Użytkowników Forum (w tym pracowników i współpracowników firmy Gry-Online S.A.), czyli publikować postów oszczerczych i napastliwych, naruszających dobra osobiste lub wolność obywatelską, propagujących, popierających i/lub głoszących nietolerancję, ksenofobię, przemoc, nienawiść czy dyskryminację na tle rasy, wyznania, orientacji seksualnej, płci itp.;

c) nie wolno prowokować innych Użytkowników w celu świadomego wywołania negatywnej reakcji (tzw. trollowanie);

a) nie wolno publikować postów naruszających polskie prawo, ułatwiających jego łamanie lub zachęcających do takiego działania;

f) nie wolno publikować treści dotyczących nielegalnego oprogramowania komputerowego i innej własności intelektualnej (np. filmów i muzyki) oraz podawać linków ułatwiających ich pobieranie;

A jeśli to planeswalker jest autorem tych filmów to zamist ppkt. a i f:

g) nie wolno promować usług firm trzecich oraz własnych kanałów wideo poza kategorią „ogłoszenia” i „moje wideo”;

Chyba nikt nie ma złudzeń co do tego, że te cykliczne wątki wykraczają poza ramy standardowej dyskusji politycznej na forum i już dawno przyjęły postać nachalnej agitacji. Trudno powiedzieć czy autor promuje swój kanał (wtedy robi to w złej kategorii) czy też po prostu kradnie czyjąś pracę (łamiąc tym samym prawo i regulamin), ale z tego co widzę nie jestem w swojej negatywnej ocenie osamotniony i nie podoba mi się, że przy cichym przyzwoleniu administracji ta agitacja jest tolerowana.

Światopogląd nie ma tu żadnego znaczenia. Jakby mi ktoś wrzucał 15 filmik o Zandbergu to też uznałbym, że forum GOL to nie jest miejsce na takie spamowanie.

04.05.2021 19:40
Bukary
😍
3.3
3
Bukary
192
Legend

OK, czyli nie wolno w kategorii "Polityka i religia" publikować wypowiedzi dotyczących polityki i religii, ponieważ to niezgodne z regulaminem forum.

Czego nie rozumiecie?

Niemniej jednak czekam z wypiekami na twarzy na nieco bardziej konkretne wyjaśnienie, na czym polega łamanie regulaminu przez tego rodzaju wpisy.

post wyedytowany przez Bukary 2021-05-04 19:41:47
04.05.2021 20:32
lifter
😁
3.4
1
lifter
22
Osiem gwiazdek!

Och, tak, i dlatego nie bedziesz probowal obalac tych LEWACKICH I NEOMARKSITOWSKICH TEZ.

A poza tym w San Escobar bija Eskimosow, a autor wpisu o Wilku ma zeza i slucha polskiego reggae.

Uwielbiam taka argumentacje szurow rozmaitych.

Bukary
Nie mozna publikowac tez, ktore ponizaja tego pana, np. wskazujac ze ludzie, ktorych popiera to - delikatnie rzecz ujmujac - szury i swiry.

Poza tym nie wolno tu wrzucac filmow i zdjec, bo albo sa czyjes i wtedy je piracimy, albo nasze, ale wtedy je i siebie promujemy.
Czego nie rozumiesz w tym wywodzie fana wolnosci slowa i wolnosci gospdarczej?

post wyedytowany przez lifter 2021-05-04 20:47:28
04.05.2021 20:50
Bukary
3.5
Bukary
192
Legend

ludzie, ktorych popiera to - delikatnie rzecz ujmujac - szury i swiry

Wiem, że Loon jest "wolnorynkowcem" i przeciwnikiem Zandberga (co jestem w stanie zrozumieć), ale nie wiedziałem, że jest zwolennikiem Konfederacji (czego już zrozumieć nie potrafię). Na pewno?

post wyedytowany przez Bukary 2021-05-04 20:52:03
04.05.2021 20:59
mohenjodaro
3.6
mohenjodaro
77
Clive Bixby

Raczej bym o tym wiedział, Smuggie bełkocze w starczej demencji albo zapomniał, że to nie jest rubryka z listami i ktoś mu odpisze na te bzdury.

04.05.2021 21:09
Deser
😂
3.7
Deser
231
neurodeser

Konie z Federacji? Może być gorzej?
W sumie można jeszcze donosić.
.

04.05.2021 21:44
Herr Pietrus
😉
3.8
Herr Pietrus
194
Ubecka Wdowa

OK, czyli nie wolno w kategorii "Polityka i religia" publikować wypowiedzi dotyczących polityki i religii, ponieważ to niezgodne z regulaminem forum
W sumie w przypadku prawnika można to uznać za rozumowanie logiczne i poprawne, oraz wewnętrznie niesprzeczne.

06.05.2021 03:32
SpoconaZofia
3.9
SpoconaZofia
47
Generał

Skończyłem Automatykę i Inżynierie Komputerową, musiałem zrozumieć tak abstrakcyjne przedmioty jak teoria Pola Elektromagnetycznego, modelowanie procesów dynamicznych czy Sterowanie układami nieliniowymi... ale z tego artykułu nie zrozumiałem NICZEGO! Może dlatego że godzina późna, albo za bardzo trzeźwy jestem.

04.05.2021 18:28
Paudyn
4
3
odpowiedz
3 odpowiedzi
Paudyn
208
Kwisatz Haderach

Nie slyszalem o kolesiu. Teraz przynajmniej wiem, ze istnieje.

04.05.2021 18:28
mohenjodaro
4.1
mohenjodaro
77
Clive Bixby

Nic nie straciłeś, z roku na rok okazuje się coraz większym dzbanem, ale jeszcze większym dzbanem są te wysrywy publikowane regularnie przez planeswalkera

04.05.2021 18:30
Paudyn
4.2
1
Paudyn
208
Kwisatz Haderach

Zdaje sobie z tego sprawe, dlatego jak zawsze - tl;dr.

post wyedytowany przez Paudyn 2021-05-04 18:30:20
04.05.2021 19:06
Soulcatcher
4.3
Soulcatcher
235
ESO

Muszę nauczyć się słowa "wysrywy", bo za moje określenia mam kasowane posty.

04.05.2021 19:20
sonn
5
odpowiedz
1 odpowiedź
sonn
51
Generał

Akcję masowych szczepień Wilk nazywa eksperymentem medycznym! - Tutaj akurat ma racje

04.05.2021 20:44
lifter
5.1
1
lifter
22
Osiem gwiazdek!

Takie eksperymenty to juz od czasu pierwszych szczepien na ospe w XIX wieku prowadza...

04.05.2021 19:21
Face SHit
6
3
odpowiedz
Face SHit
96
To ja mam Małego Wanse

Swoją drogą te wszystkie wpisy to nie są czasem przeklejki z wykopu?

04.05.2021 19:43
Bukary
👍
7
odpowiedz
Bukary
192
Legend

Dzięki za wpis! Czekam na Dziambora, bo akurat ta postać mnie dosyć interesuje. :)

04.05.2021 20:34
lifter
😈
8
odpowiedz
lifter
22
Osiem gwiazdek!

Wiem jedno - na Konfe zaglosuje dopiero wtedy jak mi podlacza elektrody w te rejony ciala, ktore zwykle chronie odzieza, i puszcza prad przez co najmniej kwadrans.

04.05.2021 21:15
Iselor (Łódź)
9
odpowiedz
Iselor (Łódź)
132
Legend

Wilka jeszcze niedawno w miarę szanowałem ale jest szurem jak każdy konfederata. Ostatnio zaczął pieprzyć by unikać spisu powszechnego.... No kretyn.

Ktoś pisał o Dziamborze. Chyba ostatni konfederata który mnie nie irytuje.

04.05.2021 21:30
Yakeem
10
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Yakeem
68
Konsul

Kontekst tych filmików planeswalkera, jeśli ktoś nie kojarzy źródła:

to są transkrypcje filmików które wrzuca na YT niejaki koroluk, a które tutaj gorliwie prezentuje nam planeswalker.

Koroluk przez parę lat działał na wykopie, dość sprawnie posługiwał się piórem, miał trochę popularniejszych wpisów, czy to z polityki (gdzie obalał mity dobrobytu Węgier za ichniejszej dobrej zmiany, czy też korygował krytykę PO która bardzo nabrała na sile w latach 2014-2015) czy z tematów około-społecznych (aborcja, eutanazja czy też jeden z kontrowersyjniejszych o... kazirodztwie), a wyróżniał się tym że choć prezentował poglądy centrolewicowe czy też centrowe (otwarcie bronił właśnie PO, Rostowskiego czy też pisał pochwalne posty dla D. Tuska) to używał języka który w sieci prezentowali raczej zwolennicy środowisk okołokorwinowych - czyli mocno konfrontacyjne "masakry", "orki", "prawaki" itp. Zazwyczaj dobrze się czytało i brzmiało zabawnie, choć pewnie opinia tutaj zależy w dużej mierze od poglądów czytającego.

Od jakiegoś roku Koroluk przerzucił się na youtube'a, co też jest znakiem w jaką stronę poszedł internet - fora internetowe i blogi, chociaż wciąż żyją, ustabilizowały się, mają i będą mieć swoją niszę - ale to jednak video (youtube) i audio (podcasty) to obecnie główny środek dotarcia do dużych mas ludzi.

I idzie mu całkiem nieźle, chyba powoli dociera też do mediów głównego nurtu (była o nim ostatnio wzmianka w jakiejś gazecie), więc jego wykopowe konto i wpisy tekstowe poszły ostatnio w odstawkę. Do tego stopnia że w ostatnio tygodniu nawet usunął swoje konto na wypoku, co jak podejrzewam jest związane z jego coraz większą popularnością i przed potencjalnymi występami w mediach pewnie nie chciałby mieć wyciąganych wpisów sprzed paru lat.
(co swoją drogą i tak jest skazane na porażkę, bo pewnie ludzie i tak przez jakiegoś web archive'a do nich dotrą)

Z mojej strony: raczej nie jestem fanem video w jego wykonaniu, z racji średniej dykcji (którą i tak poprawił) jak i tego że po prostu teksty lepiej mu wychodziły - transkrypcja to nie to samo, inaczej przygotowuje się tekst mówiony a inaczej pisany i ten ostatnio o wiele lepiej mu wychodził.

Co do treści: jest to raczej typowa bitka internetowa na froncie polityczno-społecznym, zależy kto czego szuka - na pewno warto żeby na youtubie była przeciwwaga dla kolejnych "niezależnych" i "niepokornych" kanałów i materiałów w środowiskach około konfederacyjnych, więc myślę że koroluk zadomowi się na dłużej w polskim necie.
Z drugiej strony, jak ktoś woli spokojniejszą dyskusję w okolicach polityki i spraw społecznych to prędzej poleciłbym coś w rodzaju https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekt_Spi%C4%99cie

post wyedytowany przez Yakeem 2021-05-04 21:31:52
05.05.2021 11:48
10.1
Salieri
6
Legionista

Znalazl sobie znakomity material do swoich prezentacji. Tak jak mozna wypracowania pisac o glupocie lewicy oraz ich idiotycznych pomyslach, tak konfederacja przebija chyba wszystko swoja glupota, teoriami spiskowymi czy w szukaniu wszedzie wrogów.

05.05.2021 09:25
neXus
11
2
odpowiedz
neXus
203
Fallen Angel

Dla mnie ciekawsze od samego tekstu (bo to akurat nie zaskoczenie, kto i z jakimi poglądami należy do Konfederacji) jak kto, w tym wątku, reaguje na ten wpis :)

05.05.2021 12:26
12
odpowiedz
9 odpowiedzi
planeswalker
14
Generał
05.05.2021 13:35
Bukary
😜
12.1
Bukary
192
Legend

Chyba rzeczywiście zapiekło, bo nigdzie nie widzę jakiejś kontrargumentacji czy prostowania kłamstw.

05.05.2021 13:43
JohnDoe666
😂
12.2
JohnDoe666
21
Senator

A jakiej kontrargumentacji się spodziewałeś w krótkim twicie?
I mam jakieś dziwne wrażenie że gdyby jakaś kontrargumentacja się pojawiła to padłoby (jedynie słuszne w tej sytuacji) "tylko winny się tłumaczy".

05.05.2021 15:40
12.3
Cyniczny Rewolwerowiec
83
Senator

I mam jakieś dziwne wrażenie że gdyby jakaś kontrargumentacja się pojawiła to padłoby (jedynie słuszne w tej sytuacji) "tylko winny się tłumaczy".

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Dziwnym trafem NIKT się jeszcze tej kontrargumentacji nie podjął. Przecież obalić "wysrywy" jakiegoś lewaka to powinna być bułka z masłem dla tak inteligentnych jednostek. C'nie?

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2021-05-05 15:40:56
05.05.2021 19:10
12.4
planeswalker
14
Generał
Wideo

Dziwnym trafem NIKT się jeszcze tej kontrargumentacji nie podjął.
Dobromir Sośnierz próbował w komentarzach pod filmikiem niżej, ale się zbłaźnił :)
https://www.youtube.com/watch?v=nnV17QzOlwo

post wyedytowany przez planeswalker 2021-05-05 19:10:40
06.05.2021 00:08
JohnDoe666
😂
12.5
JohnDoe666
21
Senator

Dziwnym trafem NIKT się jeszcze tej kontrargumentacji nie podjął. Przecież obalić "wysrywy" jakiegoś lewaka to powinna być bułka z masłem dla tak inteligentnych jednostek. C'nie?
A nie przyszło ci do głowy że na lewackie wysrywy można mieć zwyczajnie wywalone jajca :D.

06.05.2021 19:01
Bukary
😍
12.6
Bukary
192
Legend

lewackie wysrywy

Tego rodzaju określenia wartościujące wskazują zazwyczaj na dwojaki stan mentalny osoby, która ich używa - kompletny brak intelektualnych sił na podjęcie polemiki i ziejący pustką worek argumentów.

07.05.2021 08:22
lifter
😈
12.7
1
lifter
22
Osiem gwiazdek!

"wywalone jajaca" polegajace na tym, ze sie wpada i pluje, ze to lewackie wysrwy i masz wyj*** i w ogole to smieszne, zalosne, bez sensu, autor jest kretynem i ma wszy, a w ogole to dzieki za reklame, splynelo to mnie jak woda, autor sie skompromitowal, nie ma sensu z nim polemizowac, isk de iks de iks de, i a w dwudziestej minucie sie pomylil, wiec to dowodzi, ze wszystko co wypocil nie ma sensu, i jestes ponad to by na takim poziomie i z taka zalosna kreatura i kretynem polemizowac iks de iks de

itd

Sorry, ale pan Wilk na tweeterze wlasnie pokazal "wywalone jajca" :D wiec ten argument nie dziala.
A przeciez tak chetnie lubicie "masakrowac lewakow".
Tylko widac nie ma czym.

Wiec wiesz, nie lec Wilkiem, bo on juz sie osmieszyl wystarczajaco.

post wyedytowany przez lifter 2021-05-07 08:23:31
07.05.2021 14:08
JohnDoe666
😂
12.8
JohnDoe666
21
Senator

Bukary
Tego rodzaju określenia wartościujące wskazują zazwyczaj na dwojaki stan mentalny osoby, która ich używa - kompletny brak intelektualnych sił na podjęcie polemiki i ziejący pustką worek argumentów.
Oj nie bądź taki surowy względem człowieka którego cytowałem, po co zaraz cały ten jad :D.

lifter
i w ogole to smieszne, zalosne, bez sensu, autor jest kretynem i ma wszy,
Nie znam go na tyle dobrze żeby takie rzeczy wiedzieć, ale skoro piszesz to pewnie wiesz :).
Sorry, ale pan Wilk na tweeterze wlasnie pokazal "wywalone jajca" :D wiec ten argument nie dziala.
Ostatnia rzecz jaką mnie interesuje to jajca pana Wilka. Jeśli coś piszę to w swoim imieniu.
A przeciez tak chetnie lubicie "masakrowac lewakow".
Tylko widac nie ma czym.

Większość lewaków masakruje się sama, to jakoś tak naturalnie wychodzi, otwierają usta... i już.

07.05.2021 14:29
lifter
12.9
1
lifter
22
Osiem gwiazdek!

Mizerna erystyka, mocium panie, ten tekst wymierzony byl nie w ciebie osobiscie ale w wasz sposob argumentacji. ale widac reagujesz jak te nozyce na stole.

Zamiast tworzyc takie - uzywajac twej stylistyki - wysrywy sporobuj moze jednak wykazac blednosc tez zawartych w tym tekscie, przynajmniej sprobuj chociaz :)

Zas co do masakrowania sie, to akurat pan Wilk dokonal automasakracji totalnej na twitterze, wlasnie pokazujac jak bardzo ma wywalone jajca na to, co sobie przeczytal. Nie nasladuj go, i tak tego poziomu nie osiagniesz, tu trzeba mistrza, nie wyrobnika.

Tak ze powyjcie razem do ksiezyca, nic innego najwyrazniej wam nie zostalo, bo na merytoryczna dyskusje jak widac nie ma co liczyc.

Papatki.

post wyedytowany przez lifter 2021-05-07 14:30:36
05.05.2021 15:38
👍
13
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
83
Senator

Piękne są te wątki. Nie dość, że gruba, merytoryczna orka pocztu kuców polskich, to jeszcze rozdzierający ból dupska lokalnych, forumowych patoprawiczków.

05.05.2021 23:37
14
odpowiedz
GoHomeDuck
26
Senator

Uroczy jest ten płacz, przy jednoczesnej niemocy do podjęcia kontrargumentów. No chyba, że krzyk o lewakach bez wartości jest kontrargumentem

06.05.2021 18:45
15
odpowiedz
1 odpowiedź
planeswalker
14
Generał
06.05.2021 20:05
lifter
15.1
lifter
22
Osiem gwiazdek!

zlapal Wilka, a Wilk sie zesral

06.05.2021 22:10
Iselor (Łódź)
16
1
odpowiedz
Iselor (Łódź)
132
Legend
Image

Odpierdala mu już na maksa. Chyba chce zastąpić Korwina.

07.05.2021 01:50
Hayabusa
😃
17
3
odpowiedz
Hayabusa
197
Tchale

Płacz ludzi którym nie podobają się filmiki Koroluka i marudzą tu na forum to w sumie taka dodatkowa wisienka na torcie.

07.05.2021 15:35
Bezi2598
18
odpowiedz
Bezi2598
108
Legend
Image

lewactwo zaorane

Forum: Jacek Wilk. Pożyteczny