Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Moja gra platformowo - zręcznościowa: "Vessel" (pełna wersja)

23.11.2020 13:43
1
Dziwny333
10
Legionista
Image
Wideo

Moja gra platformowo - zręcznościowa: "Vessel" (pełna wersja)

Jakiś czas temu publikowałem tu demo mojej gry “Vessel”, nadszedł czas na premierę pełnej wersji. Gra jest w pełni darmowa, nie ma reklam, nie ma mikrotransakcji a o datki żadne też nie proszę. Twór ten to połączenie platformera z grą logiczną. Liczy się zarówno zręczność jak i logiczne myślenie. Wielu zagrożeń można uniknąć poprzez skradanie, bądź sprowokowanie przeciwnika by ten wpadł na pułapkę. Gra ma dziwaczny klimat z pogranicza snu i szaleństwa, jeśli ktoś lubi takie klimat to zachęcam do pobierania i grania.

Krótki opis:
Gracz budzi się w nieznanym miejscu i nie wie jak ma na imię…no dobra, swoje imię zna, ale miejsce mu jest obce. Główny bohater przyjmuje, że otaczający go świat to twór jego wyobraźni, ale czy na pewno tak jest? Naszym zadaniem jest wydostanie się z tego dziwacznego miejsca przy okazji zadając sobie pytania w stylu: “co się tu odwala?”. Jeśli lubisz gry zarówno zręcznościowe jak ilogiczne to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=YcyCPt7eNV4

Pobierz:
itchi.io - https://temporal666.itch.io/vessel-game
google drive - https://drive.google.com/file/d/1fTsSWXiDlurMY7MxSNfcpYyGz0R61iV7/view?usp=sharing

Miłej zabawy.

23.11.2020 15:23
pixelynx
2
odpowiedz
1 odpowiedź
pixelynx
2
Chorąży

No i fajnie. Obejrzałem trailer, wygląda spoko jak na projekt zrobiony do nauki. Nie wiem czy będę miał czas pograć, ale może się uda. Tak czy siak, działaj dalej!

23.11.2020 18:15
2.1
Dziwny333
10
Legionista

Dzięki za tak miły komentarz.

Forum: Moja gra platformowo - zręcznościowa: "Vessel" (pełna wersja)