Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: [Oferta Pracy Zdalnej] Programista PHP/JS

07.09.2020 19:47
1
geekseller
1
Junior

[Oferta Pracy Zdalnej] Programista PHP/JS

Miejsce pracy:
100% praca zdalna

Forma zatrudnienia:
Pełny etat (160 godzin miesięcznie), umowa o dzieło (firma ma siedzibę w USA, stąd brak możliwości zatrudnienia na umowy o pracę) + ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagane umiejętności:
- PHP7/MySQL
- XHTML/CSS
- JavaScript
- Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (PHP + GuzzleHttp), większość projektów to integracja naszego systemu z innymi API
- Dobra znajomość GIT
- Rzetelność oraz punktualność
- Dobre nawyki programistyczne, stosowanie się do zasad SOLID, pisanie testów z użyciem PHPUnit oraz Codeception
- Firma funkcjonuje w czasie amerykańskim, wymagamy aby część Twojej pracy odbywała się po godzinie 15 czasu polskiego, szczególnie pomiędzy 15 a 20.
- Dobra znajomość języka angielskiego. Zmiany w repozytorium i dokumentację piszemy w języku angielskim. Komunikacja z zespołem support jest po angielsku. Wszyscy nasi klienci oraz partnerzy są z USA. Tylko spotkania programistów odbywają się w języku polskim.

Mile widziane doświadczenie:
- Znajomość zagadnień związanych ze skalowaniem aplikacji
- Vue.js
- Umiejętność obsługi systemów Linux
- Slim 3, Laravel, Eloquent, RabbitMQ

Zakres obowiązków:
Praca nad rozbudową stworzonej od zera (bez użycia frameworków) platformy e-commerce z tysiącami użytkowników i milionami transakcji. Twoje codzienne wyzwania będą dotyczyć optymalizacji systemu i integracją nowych platform za pomocą ich API.

Komunikacja i narzędzia:
Slack, Bitbucket, YouTrack, Gmail, Google Drive

Wynagrodzenie:
- $2500 = 9200 zł netto (w zależności od kursu dolara)
- Gwarantowane ubezpieczenie zdrowotne
- Minimum raz w roku przyznajemy podwyżkę.

O nas:
Stworzyliśmy platformę “e-commerce multichannel”, która łączy się za pomocą API internetowych platform sprzedażowych, gdzie klient w jednym miejscu ma dostęp do zarządzania zamówieniami oraz inwentarzem. Nasz system przetwarza tysiące zamówień dziennie oraz obsługujemy ponad 5000 sprzedawców i każdego dnia zapisują się nowi użytkownicy. Pracujemy na wielu serwerach i na co dzień rozwiązujemy problemy związane z optymalizacją systemu (przetwarzanie i kolekcjonowanie ogromnych ilości danych), łączeniem się z nowymi API oraz tworzymy przyjazny dla użytkownika interfejs. Nie korzystamy z frameworków. Cały kod napisany jest od podstaw przez naszych programistów w obiektowym php. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest oficjalnym partnerem Google, ShipStation, Walmart, dzięki czemu mamy dostęp do zaawansowanych możliwości API tych platform oraz lepszej pomocy technicznej. Więcej informacji o firmie na stronie geekseller.com.

CV i ewentualne pytania prosimy wysyłać w języku angielskim na adres: [email protected] Wraz z CV prosimy wypisać umiejętności wraz z poziomami wiedzy oraz przykłady zrealizowanych projektów wraz z krótkim opisem w jakim stopniu i w jakim zakresie brało się w nich udział.

Oferta:
[link]

07.09.2020 20:44
wyś
😂
2
odpowiedz
wyś
58
Aloha!

geekseller

Link nie działa szpecu :)

07.09.2020 21:00
BartekTenMagik
3
odpowiedz
BartekTenMagik
27
Generał

Ale ja kocham jak przychodzą tu Panowie od reklam i odbywa się karuzela śmiechu gdy są podejmowane przez nich czasami kilkukrotne próby xD

Skoro tak poważnie traktują takie sprawy- to nie potrafią po dodaniu sprawdzić czy wszystko Ok?

Forum: [Oferta Pracy Zdalnej] Programista PHP/JS