Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: DREAMO - nowa gra przygodowo-logiczna dostepna na Steam od 20 lutego

13.02.2020 15:54
Hipnotyczna Mrówka
1

DREAMO - nowa gra przygodowo-logiczna dostepna na Steam od 20 lutego

Hej wszystkim, tu mrówka z zespołu Hypnotic Ants. Chciałbym wam przybliżyć nasz najnowszy tytuł z gatunku puzzle-adventure - DREAMO, który dostępny będzie na Steamie już 20 lutego.

Główna mechanika gry opiera się na koncepcji kostki rubika, ale na nasz sposób. Artefakty w DREAMO rozwiązuje się poprzez wkładanie zębatek na odpowiednie wałki, tak, aby ładunek energii przeniósł się od zębatki startowej do końcowej. Łatwo? A jeśli przy rozwiązywaniu musisz pamiętać o grawitacji, sposobie rotacji kostki, naprzeciwległej ścianie, i innych czynnikach? :D Tutaj możecie zobaczyć jeden z bardziej zaawansowanych Artefaktów w grze: [link]

Oczywiście, to trochę za mało na pełnoprawną grę. Dobre wieści dla entuzjastów tajemniczych historii - w DREAMO znajdziecie w pełni udźwiękowioną fabułę z trzema aktami. Udacie się do sennego świata, gdzie nie wszystko, co widzicie, ma sens. Wasze zadanie jest jasne - rozwiązać wszystkie Artefakty, odzyskać wspomnienia, i obudzić się.
Mimo, że fizycznie jesteś osamotniony w swoim umyśle, dr Tara Moreau opiekuje się Twoim prawdziwym ciałem gdzieś w laboratorium. Za pomocą najnowocześniejszych technologii, pani doktor łączy się z Twoim mózgiem i prowadzi przez meandry śpiączki, często komentując dziwne zdarzenia w sennym swiecie.

Nie chcę zdradzać wszystkiego, więc jeśli lubisz kolorowe, relaksujące gry logiczne, zachęcam do zagrania w darmowe demo DREAMO na Steam i dodania gry do listy życzeń: [link]
Jeśli macie jakieś pytania, postaram się na nie odpowiedzieć w tym wątku :) Możecie nas też znaleźć w mediach społecznościowych (linki dostępne na stronie Steam).

13.02.2020 16:03
TheCerbis
2
odpowiedz
1 odpowiedź
TheCerbis
38
The Wolf Among You

Udostępnianie linków nie działa dla nowych użytkowników.

A karty będą? :>

post wyedytowany przez TheCerbis 2020-02-13 16:09:31
14.02.2020 12:04
Hipnotyczna Mrówka
2.1

Ups :D
Karty byc moze pojawia sie w przyszlosci, ale na pewno startujemy z achievementami!

14.02.2020 12:15
Lechiander
👍
3
odpowiedz
Lechiander
72
Fuck Black Hole

Zaciekawiło mnie. Wypróbuję demko. :)

Edytka:
O właśnie! Już za samo demo macie plusa.

post wyedytowany przez Lechiander 2020-02-14 12:16:24
Forum: DREAMO - nowa gra przygodowo-logiczna dostepna na Steam od 20 lutego