Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Gra Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour | PS4

14.12.2019 21:04
😍
1
zanonimizowany1245383
16
Konsul
9.0

Gra w pytę. Grałem w 1997 na kompie u kumpla, grałem niezliczoną ilość razy potem na swoim kompie, a ostatnio kupiłem na wyprzedaży na PS4 w tej właśnie, rozbudowanej, ulepszonej wersji.

Te strzelanki sprzed ponad 20 lat (Duke, Doom) mają w sobie takie pokłady grywalności, że nie widzę potrzeby zmian. Gra mi się fenomenalnie. O wiele lepiej niż w dużo nowsze produkcje, które gniotą Duke'a graficznie, fabularnie i tak dalej. Duke urywa łeb przy samej d..pie. Gra nic się nie zmieniła, a dzięki True 3D jest tylko odrobinę lepiej graficznie, bez rewolucji (i jednym przyciskiem pada płynnie zmieniamy grafikę z oldskulowej w nowszą, a w opcjach można zmienić nowy podkład Jona St. Johna na starszy.

Gra, która nigdy się nie zestarzeje. Ma wyglądać właśnie tak i nie rozumiem jaki niektórzy mają problem, że remaster nie wygląda lepiej. Jak chcesz lepiej to instalujesz mody na kompie. Ja chciałem mieć na konsoli właśnie taką, niemal pierwotną wersję. Nie chcesz, nie kupujesz. Na kompie mam Atomic Edition i też bez żadnych modów. Chciałbym to bym zainstalował przecież nikt mi nie broni.

Brać, grać, nie gadać.

Gra z czasów, gdy polityczna poprawność nie istniała. Złote czasy wolności myślenia, słowa, wypowiedzi. Dzisiaj takich nie robią, bo feministki i panowie w spodniach-rurkach dostaliby wścieklizny macic.

Gra Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour | PS4