Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: TESO czy warto kupić?

03.12.2019 03:58
1
kamień1818
1
Legionista

TESO czy warto kupić?

Nie wiem czy to kupować, bo nie wiem czego się po tym spodziewać. Wiecie może czy jest tam coś fajnego, wartego uwagi? To tytuł multiplayer, ale jak to zwykle bywa z takimi tytułami jedni gracze mają innych gdzieś i robią co chcą, dlatego pytam czy jest to gra w której są przyjaźni ludzie gdzie można zagrać w grę MMORPG z innymi ludźmi którzy nie pilnują tylko swojego nosa i chcą zagrać z innymi?

kącik nudziarza
|
\/
Pytam bo nie chcę wydawać pieniędzy na grę w której tylko innych graczy będę mijał, bo wtedy kupiłbym jakiegoś singla. Wiem że można w tą grę grać jak w singla ale nie interesuje mnie takie podejście.

03.12.2019 05:08
2
odpowiedz
Thc.
5
Centurion

Jak są gildie to i są ludzie ;D

03.12.2019 05:50
3
odpowiedz
perques
10
Centurion

Akurat w Teso jest wielu graczy, którzy chętnie pomagają innym. Tutaj masz to fajnie rozwiązane, bo w grze masz kilka różnych typów gildii. Masz gildie handlowe, gildie nastawione na fabułę, sa też takie, które stawiają na dungeony, czy pvp. W grze mozesz dołączyć do maksymalnie 5 gildii równocześnie. Zawsze znajdziesz kogoś, kto będzie chętny na jakiś wypad na event. Czy się opłaca? Pewnie. Sama gra jest mega rozbudowana, na pewno nie będziesz się nudził, nawet w podstawce, a jest przecież jeszcze cała masa dodatków. Ostatnio nawet przemodelowali opcję szukania party, bo stary system był do bani- jeśli byłeś dpsem, to w kolejce do dunga mogłeś spędzić nawet godzinę. Teraz podobno jest dużo lepiej. Gra jest caly czas rozwijana, dodatkowo co chwilę na steamie masz promocję na grę... Za 40 zł. Za tą cenę dostajesz więcej niż można oczekiwać.

03.12.2019 18:21
4
1
odpowiedz
kamień1818
1
Legionista

Dzięki wam, TESO już jest w mojej kolekcji :)

Forum: TESO czy warto kupić?