Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Forum: Duchowość, wewnętrzny spokój, rozwój duchowy

05.12.2018 18:32
😃
1
George A
3
Centurion

Duchowość, wewnętrzny spokój, rozwój duchowy

Aby osiągnąć wewnętrzny spokój konieczne jest poznanie prawdy o duchowości.

Wszystkie religie zostały stworzone po to aby ukryć prawdę o duchowości i kontrolować ludzi za pomocą strachu

2 największe kłamstwa chrześcijaństwa to kłamstwo o tym że żyjemy tylko raz i kłamstwo o tym że Bóg wysyła ludzi do piekła

Jezus nie zszedł na Ziemię po to aby tworzyć religię, lecz po to aby pokazać ludziom że kochanie innych jest najważniejsze

Jezus to była potężna istota duchowa przepełniona bezinteresowną miłością do innych

I tak oto później źli ludzie stworzyli chrześcijaństwo, napisali Biblię po to aby kontrolować innych za pomocą strachu

Prawda jest zupełnie inna.

Najlepiej jest odrzucić wszelkie religie, dogmaty i przekonania i zbudować swoją osobistą relację z Bogiem.

Aby zostać człowiekiem obudzonym, należy również zaakceptować mocne dowody dotyczące reinkarnacji

Aby uświadomić sobie że reinkarnacja jest prawdą, należy zadać sobie następujące pytania

Dlaczego jest tak wiele niesprawiedliwości na świecie? Dlaczego jedno dziecko się rodzi i ma wszystko (zdrowie, kochających rodziców, pieniądze, szczęście) a drugie dziecko się rodzi i ma tylko cierpienie i umiera na raka? Chrześcijańscy teologowie tłumaczą że ta niesprawiedliwość jest "wielką tajemnicą Boga". Moim zdaniem to zwykłe brednie... Właśnie niesprawiedliwość na świecie jest mocnym dowodem na istnienie reinkarnacji. Skoro małe dzieci cierpią i umierają na raka, to to jest konsekwencja ich poprzedniego życia. Zapewne w poprzednim życiu krzywdzili innych, a teraz muszą za to zapłacić poprzez cierpienie. Karma wraca...

Najważniejszą zasadą we Wszechświecie jest ta oto zasada:

"Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe".

Jeśli ktoś nie będzie się stosował do tej zasady to karma do niego wróci i go ukarze :)

Inne dowody na istnienie reinkarnacji to m.in. paniczny lęk który występuje u dorosłych ludzi. Paniczny lęk przed zamkniętymi przestrzeniami albo przed wodą. Takie właśnie lęki to mocny dowód na istnienie reinkarnacji. Ktoś kto ma takie paniczne lęki zapewne w poprzednim wcieleniu umarł w niemiły sposób np. topiąc się w wodzie albo tragicznie umierając będąc zamkniętym w jakimś pomieszczeniu.

Kolejny dowód na istnienie reinkarnacji to przypadki małych dzieci które pamiętają swoje poprzednie życie. Na przestrzeni ostatnich 70 lat odnotowano ok. 2000 takich przypadków. Jak widać to bardzo rzadkie zjawisko, ale absolutnie wiarygodne.

W innym wątku na tym forum prezentowałem takie właśnie przypadki małych dzieci, które pamiętają swoje poprzednie życie, link poniżej:

https://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=14723512&N=1

Jakie jest cel reinkarnacji i jaki jest cel naszego życia na Ziemi?

Mówiąc krótko... nasze życie na Ziemi to lekcja.

Każdy z nas ma do odrobienia jakąś lekcję, każdy z nas ciągle rozwija się duchowo. Najważniejszą lekcją na Ziemi jest uczenie się wartości dobra czyli kochania innych, szlachetności, wrażliwości, współczucia, pomagania innym.

Obok niezła muza do posłuchania i przemyślenia tego wszystkiego. Polecam ----->

https://www.youtube.com/watch?v=IIfw9kAbMlc

post wyedytowany przez George A 2018-12-05 18:34:12
05.12.2018 18:38
2
odpowiedz
Devilyn
150
Organised Chaos

Ok.

05.12.2018 19:38
😃
3
odpowiedz
George A
3
Centurion

Wrzucę do tego wątku jeszcze raz historię Camerona, bo jest na prawdę interesująca.

Cameron Macauley, mieszkający w okolicy Glasgow sześciolatek twierdzi, że pamięta swoje poprzednie życie. Podawane przez niego szczegóły na temat byłej rodziny i dawnego domu sprawiły, że jego losem zainteresowali się naukowcy. Cameron jest bohaterem dokumentalnego filmu.

Sześcioletni Cameron Macauley (tyle lat miał, gdy zbadano jego przypadek), mieszkający w okolicy Glasgow, od drugiego roku życia opowiadał o tym, jak żył na szkockiej wyspie Barra. Wyspa istnieje naprawdę. Cameron nigdy tam nie był, a mimo to podawał informacje, których w żaden sposób nie mógłby zdobyć.

W przedszkolu chłopiec rysował biały dom nad morzem, pytał matkę, gdzie się podział cętkowany pies i czarny samochód. Tymczasem Cameron mieszka w Clydebank niedaleko Glasgow, jego rodzina nie miała żadnego psa, ani czarnego samochodu.

Chłopiec mówił też o swoich braciach z wyspy Barra, o kasztanowych włosach swojej matki, która czytała mu wielką książkę o bogu i o tym, że jego ojciec, Shane Robertson, zginął przejechany przez samochód. Wciąż upierał się, że jego prawdziwa (pierwsza) matka Norma ma czerwone włosy, nie jest religijna i samotnie wychowuje dziecko. - Syn zaczął narzekać, że w poprzednim domu miał trzy łazienki, a my mamy tylko jedną - tłumaczy matka chłopca, pani Macauley. - Mówił, że z tamtą rodziną wiele podróżował, podczas gdy my nigdzie nie wyjeżdżamy.

Mama Camerona nie przejmowała się tymi wytworami dziecięcej wyobraźni, jednak kiedy jej dziecko skończyło pięć lat i ciągle, z coraz dokładniejszymi szczegółami, opisywało swoje poprzednie życie, postanowiła skorzystać z pomocy specjalistów. Ostatecznie tą dziwną sprawą zajął się, wyspecjalizowany w takich przypadkach, dziecięcy psychiatra – Jim Tucker, dla którego sprawa ta była wyjątkowo interesująca ze względu na dużą ilość informacji o miejscu, w którym ongiś miał mieszkać Cameron.

Wraz z chłopcem odwiedził wyspę Borra. Znając nazwisko „poprzednich rodziców” dziecka, bez większego problemu udało się namierzyć biały, usytuowany przy samym morzu dom państwa Robertsonów oraz opisane przez Camerona charakterystyczne skały położone w jego sąsiedztwie.

Chłopiec znał każdy zakątek domu i czuł się w nim jak u siebie. Badaczowi udało się skontaktować z jedną z dawnych rezydentek posesji – panią Robertson. Wszystkie podane przez dziecko informacje były prawdziwe, z jednym tylko wyjątkiem – nikt nie pamięta, aby żył tu niejaki Shane Robertson ze swoimi synem... Nikt też nie pamięta małego Camerona.

Sześcioletni Cameron Macauley został bohaterem filmu dokumentalnego.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/chlopiec-ktory-zyl-juz-kiedys/8n6z5tc

Wspomniany film dokumentalny można obejrzeć obok. Polecam! ---------->

https://www.youtube.com/watch?v=rCIWEY8W9nI

05.12.2018 19:41
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Dede0601
35
Generał

To naprawdę nie jest śmieszne. Nie szkoda ci czasu?

05.12.2018 19:43
4.1
George A
3
Centurion

Pogłębianie wiedzy o duchowości to nie jest stracony czas.

06.12.2018 01:44
😃
5
odpowiedz
George A
3
Centurion

I jeszcze kilka porad dla was, moi drodzy. W życiu najważniejsze jest być dobrym. Najważniejsze są te małe gesty płynące z głębi twojego serca np. pomoc staruszce przy niesieniu zakupów, pomoc innym ludziom. Działania które nie są skalkulowane, przemyślane, działania płynące z dobroci twojego serca. To o takich rzeczach jest najgłośniej we Wszechświecie. Nie o wielkich osiągnięciach. Nie o tym co osiągniesz. To takie małe rzeczy mają największą wartość.

Żyjemy tutaj na Ziemi właśnie po to aby uczyć się wartości dobra czyli kochania innych, szlachetności, wrażliwości, współczucia, pomagania innym.

Wracamy tutaj wielokrotnie, ponieważ reinkarnacja po prostu istnieje.

Serdeczne pozdrowienia dla świeżo obudzonych duchowo :)

06.12.2018 01:53
😃
6
odpowiedz
George A
3
Centurion

Każdy z nas jest istotą duchową. To po prostu fakt. Gdyby nauka chciała, już dawno by to udowodniła. Tymczasem nauka woli zajmować się duperelami, niż najważniejszymi sprawami tego świata. Powiem wprost. Są takie przypadki śmierci klinicznej, które w 100% potwierdzają to, że takie przeżycie NIE JEST efektem niedotlenienia umierającego mózgu. To po prostu 100% dowód na to iż jesteśmy istotami duchowymi! Jakie to przypadki? Już piszę. Ludzie podczas stanu śmierci klinicznej (NDE) są w stanie zaglądnąć do domów swoich bliskich, mogą zobaczyć co ich bliscy wtedy w tych domach robili i co mówili (a przecież osoba która przeżywa NDE leży w tym czasie w szpitalu, nieraz setki kilometrów dalej), a później gdy już wyzdrowieją i powiedzą o tym swoim bliskim, że wiedzą co oni wtedy tam robili w tych domach i co wtedy mówili, wprawiają tych bliskich w stan szoku i osłupienia, bo przecież osoba w stanie NDE była w tym czasie w szpitalu, nieraz setki kilometrów od domów bliskich, i nie mogła znać treści rozmowy jej bliskich oddalonych setki kilometrów od szpitala. Jeden z wielu takich przypadków to Viola Horton. Jej historię ukazano we wspaniałym filmie dokumentalnym pt: "Życie Po Życiu". Polecam obejrzeć każdemu! Zamieszczam obok -----> https://www.youtube.com/watch?v=5btd2-X30Yw

06.12.2018 06:25
7
odpowiedz
1 odpowiedź
'ekto
130
Generał

Ktoś przedawkował witaminę C (lewoskrętną).

06.12.2018 12:14
7.1
1
George A
3
Centurion

Wiem, wiem. Trudno jest uwierzyć w reinkarnację skoro przez całe życie wierzyło się w kłamstwo o jednym życiu.

06.12.2018 07:17
8
odpowiedz
ShadowS_dev
8
Chorąży

Jak chcesz poczuć rękę Boga to polecam pić czysty spirytus i zapijać wódka

06.12.2018 07:38
9
odpowiedz
1 odpowiedź
JackieR3
12
Generał

Jak już szukasz Boga i duchowości to nie w telewizji.Telewizja ma inne priorytety.

06.12.2018 12:26
9.1
Kilgur
151
Legend

Teraz w telewizji promuja 52 plci to pewnie tez zalezy od stopnia uduchownienia

06.12.2018 12:29
10
odpowiedz
1 odpowiedź
DanuelX
80
Kopalny

A o okadzaniu części intymnych melisą napisał?

06.12.2018 12:37
10.1
Matysiak G
125
bozon Higgsa

Brzmi zabawnie. Lepszy orgazm to daje?

06.12.2018 12:47
11
odpowiedz
hopkins
155
Zaczarowany

Wierz w sobie co chcesz, ale nie próbuj tego czegoś wciskać innym. Te dowody na istnienie reinkarnacji są tak głupie, że aż człowiek nie wie co napisać.

06.12.2018 13:06
12
odpowiedz
cswthomas93pl
76
Legend

To poszerzanie wiedzy chyba Ci trochę uderzyło do głowy, prawdaż?

06.12.2018 14:15
👎
13
odpowiedz
1 odpowiedź
George A
3
Centurion

@hopkins

Ty pewnie lepiej umiesz opisać otaczającą nas rzeczywistość, tak?

post wyedytowany przez George A 2018-12-06 14:16:11
06.12.2018 17:56
😊
13.1
hopkins
155
Zaczarowany

Zostawiam to ekspertom Twojego pokroju :)

06.12.2018 14:20
👍
14
odpowiedz
1 odpowiedź
Drackula
181
Bloody Rider

Ty pewnie lepiej umiesz opisać otaczającą nas rzeczywistość, tak?

Ja mam ksiazki od chemii, fizyki, biologii i one doskonale opisuja rzeczywistosc mnie otaczajaca.
Ty sobie praktykuj te swoje reinkarnacje ale nie wciskaj kretynizmow innym.

06.12.2018 14:27
😁
14.1
George A
3
Centurion

Zrozum mój drogi, że nie ma znaczenia to że ty nie wierzysz w reinkarnację.

To i tak jest prawda.

06.12.2018 15:22
15
odpowiedz
wyś
35
Pretorianin

Zostaniesz kurą :)

https://youtu.be/GGLSCy13PWU

09.12.2018 20:51
😊
16
odpowiedz
2 odpowiedzi
George A
3
Centurion

A teraz coś dla tych którzy nadal uważają że reinkarnacja to brednie

Może to wam przemówi do rozsądku

Naukowiec Dr. Jim Tucker wypowiada się na temat małych dzieci które pamiętają poprzednie życie

Filmik po angielsku

https://www.youtube.com/watch?v=3l7bcb3aoGc

Każdy powinien zrozumieć że niesprawiedliwość która istnieje na świecie może być wyjaśniona tylko i wyłącznie dzięki karmie i reinkarnacji.

09.12.2018 20:58
16.1
Konr@d
15
Would You Kindly?

To dlatego pamiętam to jak wydałem swoim wojskom rozkaz zaatakowania Gdańska w 1939.

post wyedytowany przez Konr@d 2018-12-09 21:11:48
09.12.2018 21:33
16.2
George A
3
Centurion

Bardzo możliwe że pamiętasz coś takiego. Nawet w dorosłym życiu mogą się zdarzyć jakieś delikatne prześwity pamięci z poprzedniego życia, ale to raczej rzadkie zjawisko. W większości nie pamiętamy nic - dla naszego bezpieczeństwa.

09.12.2018 22:54
17
odpowiedz
1 odpowiedź
Aurelius
72
Weteran

Niestety mamy w Polsce w chwili obecnej ogromny problem w psychiatrii dla dzieci i młodzieży:
https://www.prawo.pl/zdrowie/zapasc-w-psychiatrii-dla-dzieci-i-mlodziezy,261661.html

Na skutek tego, nawet ciężkie przypadki - jeżeli tylko nie było próby samobójczej, są pozostawiane samym sobie, osuwając się w dalsze szaleństwo podczas prób "pogłębiania wiedzy o duchowości" na forach internetowych w internecie.

09.12.2018 23:32
😊
17.1
George A
3
Centurion

Ja tutaj przytoczyłem dowody naukowe w sprawie reinkarnacji, a ciebie jedynie stać na to aby mnie obrazić i wyzwać od ludzi z problemami psychicznymi? :)

Właśnie widzę jak wy bardzo nie chcecie uwierzyć w reinkarnację.

Ale chyba niewielu z was zdaje sobie sprawę z faktu, iż to że wy nie wierzycie w reinkarnację nie sprawi że świat stworzony przez Boga i świat działający dokładnie w ten sposób, zacznie inaczej funkcjonować. Wasza niewiara w reinkarnację nic nie zmieni, ponieważ reguły zostały określone na samym początku, czyli przy stworzeniu świata przez Boga.

Forum: Duchowość, wewnętrzny spokój, rozwój duchowy