Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Super Smash Bros. na Nintendo Switch potwierdzone

09.03.2018 11:44
Konr@d
1
[email protected]
16
Would You Kindly?

Jeszcze kilkanaście takich exclusivów i może za parę lat zastanowię się nad zakupem przełącznika.

09.03.2018 15:43
2
odpowiedz
Rvn10
82
Generał

Te eksy już były x lat temu na N64. Mam chyba trzy wersje Smasha i podziękuje za czwartą:)

09.03.2018 15:53
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Likfidator
112
Senator

Ja na pewno kupię. Dawno nie grałem w Smasha, a to po prostu najlepsza rywalizacyjna gra kanapowa.
Ciekawe czy czeka nas port z Wii U z dodatkami, czy może całkowicie nowa edycja?

Ciekawostka, aktualnie najsilniejszymi postaciami z ostatniej odsłony Smasha są Bayonetta i Cloud z Final Fantasy VII. Flagowe postacie Nintendo tj. Mario i Link są na szarym końcu drabinki.

09.03.2018 16:05
3.1
zanonimizowany1080091
33
Legend

Ciekawe czy czeka nas port z Wii U z dodatkami, czy może całkowicie nowa edycja?
Ciężko w tym momencie wyrokować, ale postaci ze Splatoona + Link z BotW + pokazanie samego loga może zwiastować zupełnie nową odsłonę. Sakurai napisał na Twitterze, że pracuje nad tym tytułem codziennie i że nie może jeszcze ujawnić tytułu ani detali. Kryliby się tak z portem?

09.03.2018 18:53
4
1
odpowiedz
Likfidator
112
Senator

Ze wszystkich serii Nintendo, Smash zmienia się najmniej. Jest to najbardziej e-sportowa gra Nintendo z bardzo wierną bazą fanów, ale też o bardzo konkretnych wymaganiach. Wii U dostało adapter do podłączenia gamepadów od Gamecuba'a właśnie z powodu Smasha. Kultowe postacie i lokacje są przenoszone z wersji na wersję.

Dlatego praktycznie pewnym jest, że cała zawartość z edycji Wii U będzie obecna w wersji na Switcha, tak jak wersja Wii U zawierała treści z edycji Wii.

Pytanie co odważą się zmienić. Najbardziej oczywiste są usprawnienia graficzne, bo poprzednia odsłona pracowała w 1080p60 na Wii U, a Switch będzie celował w tą samą rozdzielczość, więc zapas mocy jest spory.

Na pewno będą nowe postacie. Obstawiałbym wprowadzenie Crasha Bandicoota, co byłoby spełnieniem marzeń. Walka Mario vs Sonic vs Crash to rzecz epicka.

Bardzo prawdopodobne jest też dodanie kórlików, które towarzyszą konsolom Nintendo od swojego początku. Jak kórliki, to może i Rayman?

Nintendo ma sporo opcji na dodatkowe postacie. Na Switchu wyszło sporo kultowych indyków. Super Meat Boy świetnie nadaje się do Smasha, ale najbardziej prawdopodobnym dodatkiem byłby chef z Overcooked, bo ta gra jest szalenie popularna na Switchu.

Dobra współpraca w ostatnim czasie ze Square Enix może zaowocować jakąś postacią z tego uniwersum.

Z bardziej szalonych pomysłów... Puyo Puyo Tetris? Całkiem prawdopodobne.

Na pewno zobaczymy nowe motywy z BoTW i Mario Odyssey i innych gier Nintendo.

Smash to najbardziej przewidywalna seria Nintendo. Wiadomo, że zostanie wydana na każdej konsoli firmy i wiadomo, że nie będą zmieniać formuły, ale to nie wady, bo ta seria osiągnęła perfekcję dawno temu, teraz tylko powoli ewoluuje.

Wiadomość Super Smash Bros. na Nintendo Switch potwierdzone