Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Sid Meier's Civilization VI Rise and Fall – twórcy prezentują atrakcje dodatku

17.01.2018 12:24
Shadoukira
1
3
Shadoukira
45
Konsul

To wszystko brzmi nawet obiecująco, tylko że jeżeli sztuczna inteligencja przeciwników jest taka jak w wcześniejszych wersjach tej gry, czyli praktycznie jej nie ma, to ja podziękuje.

post wyedytowany przez Shadoukira 2018-01-17 12:25:34
18.01.2018 09:37
2
1
odpowiedz
Sarseth
30
Konsul

@Shadoukir
Oj jak mnie to boli :( Gra jest naprawdę fajna, fajne featury w porównaniu do poprzednich. Tak jak IV była moją ulubioną częścią, tak chwilę pobujałem się w V, jakoś nie przemawiały do mnie tam zmiany. Tak VI już jest super. Podeszło mi

Ale AI... eh te AI. I na dodatek, te spamowanie głupotami nam ekranu że znowu przeszliśmy obok barbarzyńcy i unkinęliśmy rozlewu krwi.. albo czasem z tyłka nawet jak nie prześliśmy. Nie mówiąc .. o tym, że AI jest durne, bo nie umie grać.. a nie lubię podwyższać poziomu trudności AI wysoko w tej grze, gdize AI zamiast być lepsze, to robi wszystko szybciej i gra na cheatach. Wiem, ze tak było wcześniej też.. ale AI bylo tam znacznie lepsze.

Jakie mody polecacie na poprawę tego, bo zdaję sobie sprawę że takie istnieją, ale nie miałem zbytnio czasu testować wszystkiego, wiec może są jakieś sprawdzone?

Wiadomość Sid Meier's Civilization VI Rise and Fall – twórcy prezentują atrakcje dodatku