Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Gry celowniczki Mniej znane

13.01.2017 15:43
Czarny  Wilk
1
Czarny Wilk
90
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Jeden z moich ulubionych celowniczków to niewspomniany w tekście Deadstorm Pirates - po raz pierwszy zetknąłem się z nim w Time Crisis Razing Storm, w której był dorzucony jako dodatek do dania głównego. I o ile danie główne było niewiarygodnie marne, właśnie ten bonus sprawiał, że zestaw był cokolwiek warty - arcade'owy feeling całości, pirackie klimaty i bardzo przyjemny oraz urozmaicony gameplay razem tworzą jedną z najlepszych gier wykorzystujących PS Move. Aktualnie grę można kupić dość tanio oddzielnie na PS Store, więc jak ktoś nie odesłał jeszcze PS3 na emeryturę i ma pod ręką Move'a, to szczerze polecam. Zwłaszcza w wariancie dla dwóch graczy

13.01.2017 16:09
giermuś1972
2
odpowiedz
giermuś1972
82
Ultra_Violence

Przez Ciebie, znów mam nieodpartą rządzę grania w S&P (tylko gdzie ja posiałem Wii). Co do samego Treasure, to jest to istny fenomen. Studio znane z mega popularnych shmupów, które są... mocno średnie. Silvergun jakoś ujdzie w tłumie, ale Ikaruga to jeden z najnudniejszych STGów. Ja wiem, rozumiem, że niby gra logiczna, ale nie po to odpalam coś z Bullet Hell w tagach. Mam czuć moc, gra ma mi dawać sporo wolności co do stylu w jakim gram. Tu tego nie ma. Co dziwniejsze, firma ta przenosi zasady i reguły z shoot'em upów na inne gatunki (Sin & Punishment, Astro Boy Omega Factor) lepiej, niż ktokolwiek inny. Tekst o shmupach także by się przydał (zawadiacko mruga okiem), a ja służę pomocą, toż to mój ulubiony gatunek singlowych gier Arcade.

post wyedytowany przez giermuś1972 2017-01-13 16:12:11
13.01.2017 17:24
Cobrasss
3
odpowiedz
Cobrasss
154
Senator

Przy okazji Silent Scope,a w Japoni na automaty wyszła podoba gra Golgo 13
Jak sama nazwa wskazuje bazuje na długo wydawanej serii mang(i nie tylko) o tym samym tytule.

Wcielamy się w płatnego zabójcę Duke Togo znanego też jako Golgo 13, Ciekawym aspektem jest wskaźnik przywiązania do naszego anty-bohatera. Otóż nasz bohater jest tym najlepszy z najlepszych a przy 0 przywiązaniu nikt nie będzie mógł nam zlecać kolejnych zleceń.

A forsa w grze pełni punktacji do listy wyników sprytne :D.

Dlatego za celne strzały jesteśmy szanowani gdy za pudłowanie lub eliminujemy te osoby których nie mieliśmy zabijać jesteśmy karani.

post wyedytowany przez Cobrasss 2017-01-13 17:30:38
14.01.2017 10:57
Brucevsky
4
odpowiedz
Brucevsky
121
Playing with writing

gameplay.pl

Czarny Wilk - dobrze, że wspomniałeś o DP, przy opisywaniu Time Crisis tylko o nim napomknąłem, a to rzeczywiście sprawiający sporo frajdy celowniczek.

giermuś1972 - Treasure najwidoczniej świetnie się czuje w wybranym gatunku - dla mnie to eksperci od shmupów i strzelanek. Jeśli podejmę się tematu, to na pewno się zgłoszę do Ciebie po eksperckie wsparcie.

Cobrasss - kolejna świetna ciekawostka, dzięki! Obejrzałem sobie materiały z Golgo13 na YT, to zupełnie inne podejście do tematu niż w Silent Scope, coś w stylu interaktywnej historii z mini-misjami.

gameplay.pl Gry celowniczki Mniej znane